Matīss: Krievu sala nedrīkst kļūt tukša kā piemineklis

Komentāri

Rīgas ostas Krievu salas projektu nevēlamies būvēt tukšu kā pieminekli, kur nenotiek reāls darbs, intervijā LNT raidījumā ”900 sekundes” atzina satiksmes ministrs Anrijs Matīss. Viņš uzsvēra, ka par valdes lēmumu izpildi un to, lai Krievu salā sāktu strādāt stividorkompānija, ir atbildīgs ostas pārvaldnieks Leonīds Loginovs.

Darba organizācija un valdes lēmumu izpilde Rīgas ostā ir tieša ostas pārvaldnieka, Leonīda Loginova, uzdevums, uzsvēra A. Matīss.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Viņš pauda, ka pretējā gadījumā, nerealizējot ogļu pārkraušanu Krievu salā, valsts zaudēs simts miljonus eiro.

”Ja pašreizējais pārvaldnieks nevar izdarīt darbus, lai īstenotu šo projektu, ir jāmeklē cits cilvēks, kurš to var izdarīt,” norādīja A. Matīss.

Jau ziņots – Rīgas Brīvostas valdes apstiprinātais Krievu salas projekta rīcības plāns, kura izpilde jānodrošina ostas pārvaldniekam, netiek pildīts noteiktajos termiņos, konstatējuši valsts ieceltie ostas valdes locekļi. Viņi lūguši sasaukt ārkārtas valdes sēdi un lemt par pārvaldnieka Leonīda Loginova atbrīvošanu.

Krievu salas potenciālie nomnieki – stividorkompānija ”Riga Coal Terminal” – vēstulē valdībai norāda, ka osta nav izpildījusi iepriekš parakstītajā līgumā uzliktās saistības izbūvēt un nodot ekspluatācijā ostas termināli ar atbilstošu infrastruktūru, lai varētu realizēt biznesa plānā ietvertās kravu operācijas. Vairāk nekā septiņus ar pusi gadu no pārvaldes neesot saņemts neviens darbu pieņemšanas un nodošanas akts par posmu darbu izpildi. Osta esot vienpusēji noteikusi izbūvējamos objektus un infrastruktūru. Tāpat uzņēmuma pārstāvji nav pielaisti pie jebkādiem būvniecības tehniskās uzraudzības pasākumiem, tiem bijusi liegta pieeja nomas objektam Krievu salā.

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Džina popularitāte pasaulē pieaugusi pēdējos 10 gados, bet Latvijā – tikai pēdējo gadu laikā. Pēc Starptautiskā Vīnu un stipro alkoholisko dzērienu reģistra (IWSR) 2017. gada datiem džina patēriņš 2016. gadā ir audzis par 15% (pret 2015. gadu). Šodien džins ir viens no populārākajiem un izplatītākajiem alkoholiskajiem dzērieniem pasaulē. Tam ir dažādi garšu veidi, tomēr vispopulārākais nemainīgi ir tradicionālais džins –  ar izteiktu un patīkamu kadiķogu garšu.

Lasi vēl