Plāns sodīt aplokšņu algu saņēmējus pagaidām idejas līmenī

Komentāri

Valsts ieņēmumu dienesta (VID) rosinājums par aplokšņu algu saņemšanu administratīvi sodīt ne tikai darba devējus, bet arī darba ņēmējus joprojām ir tikai idejas līmenī, LNT raidījumā “900 sekundes” norāda VID ģenerāldirektore Ināra Pētersone.

Pētersone norāda, ka šis ierosinājums VID ir jūtīgs jautājums, jo iniciatīvai ir arī daudz pretinieku. Tajā pat laikā šāda ideja nav nekas jauns, jo jau iepriekšējos gados par to ir runāts, taču tas nav realizējies.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

VID ģenerāldirektore uzskata, ka aplokšņu algas ir noziegums. Viņa arī norāda, ka šobrīd Latvijā vairs neesot tik liels bezdarbs, lai nerunātu par ierosinājumu administratīvi sodīt aplokšņu algu saņēmējus. Pētersone kā piemēru minēja pašu VID, skaidrojot, ka dienests jau ilgstoši nespēj aizpildīt brīvās štata vietas – piemēram, jurista un nodokļu auditoru vakances.

Pētersone skaidro, ka šāds ierosinājums vairāk nostrādātu preventīvi, jo kādu sodīt šajā gadījumā nav pašmēŗkis.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl