Komentāri

Krievijas embargo skartie uzņēmumi visiem nodokļiem, ko administrē Valsts ieņēmumu dienests (VID) varēs saņemt nomaksas termiņa pagarinājumu, TV3 Ziņu dienestam stāstīja Juris Gaiķis, VID Nodokļu pārvaldes direktors.

Viņš norādīja, ka nodokļu nomaksas pagarinājumu varēs saņemt tie uzņēmumi, kas iepriekš sadarbojušies ar VID, godīgi maksājuši nodokļus un laicīgi iesnieguši deklarācijas.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Tāpat VID atbalstīšot uzņēmumus, sniedzot tiem konsultācijas.

Krievija ieviesusi pilnīgu embargo liellopu gaļai, cūkgaļai, augļiem, dārzeņiem, mājputniem, zivīm, sieram, pienam un piena produktiem no Eiropas Savienības (ES), ASV, Austrālijas, Kanādas un Norvēģijas. Lēmums par sankciju ieviešanu ”mums nenāca viegli, bet mēs bijām spiesti to pieņemt. Bet arī šajos apstākļos es esmu pārliecināts, ka mēs spēsim šo situāciju pagriezt sev par labu”, pauda Krievijas premjers Dmitrijs Medvedevs.

TOP produkti, ko iesaka eksperti matu kopšanai augustā!

TOP produkti, ko iesaka eksperti matu kopšanai augustā!

Vasara šogad Latvijā nav bijusi tā svelmainākā, taču tas nenozīmē, ka Taviem matiem nav nepieciešama īpaša – vasaras sezonas – kopšana. Galvasrota jāpasargā gan no ultravioletā starojuma, gan vēja ietekmes. Aplūko ekspertu ieteikumus – kādus produktus labāk izmantot, lai sasniegtu vislabāko rezultātu!

Lasi vēl