Liepājas metalurgs atsācis darbu?

Komentāri
Liepājas metalurgs atsācis darbu?
LETA

Darbu šodien, 22. oktobrī, atsācis metālapstrādes uzņēmums KVV Liepājas metalurgs, ziņo pats uzņēmums.

Pusgada laikā Liepājas metalurgam esot izdevies atgūt daļu zaudēto eksporta tirgu Skandināvijā, kā arī citās valstīs. Vienlaikus situācija pasaules tirgū pēdējā laikā esot pasliktinājusies, cenām sarūkot vēl par aptuveni 15%. Tādēļ arī Liepājas pašvaldībā ziņu par pilsētā lielākā uzņēmuma darbības atsākšanu vērtē piesardzīgi.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

“Šobrīd jau rūpnīca nestrādā pilnībā, strādā velmēšanas cehs un galvenā krāsns dārdzības dēļ tieši nestrādā. Otrs – tagad nāk ziema, un ziemā būvniecība samazinās un nenotiek, un šobrīd nav pieprasījuma pēc gatavās produkcijas, kā uzņēmumam gribētos, un tas saskaras ar problēmām,” stāsta Liepājas domes priekšsēdētājs Uldis Sesks.

Šā gada maijā kopējais darbinieku skaits uzņēmumā sasniedza pārsniedza pat 900, taču 15% vēlāk tika atbrīvoti.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl