Lidostā Rīga ieviests ziemas lidojumu saraksts

0 Komentāru
Lidostā Rīga ieviests ziemas lidojumu saraksts
()

Starptautiskajā lidostā Rīga līdz ar ziemas lidojumu saraksta ieviešanu darbu šodien sāks jauna aviokompānija “Brussels Airlines”, nodrošinot sešus reisus nedēļā, kā arī tiks ieviesti vairāki jauni galamērķi, pavēstījusi lidostas Rīga pārstāve Sarmīte Rinmane.

Lufthansa Group lidsabiedrība un Star Alliance dalībniece Brussels Airlines uz starptautisko lidostu “Rīga” veiks sešus reisus nedēļā, visus – pēcpusdienās.

Lidojumus uz Briseli (Šarleruā) no šodienas atsāks arī aviokompānija Ryanair.

No šodienas Ryanair atsāks lidot arī uz Bredfordu (Līdsu) Anglijā, no 28.oktobra sāks reisus uz Ķelni, bet no 1.novembra veiks lidojumus uz Glāzgovas starptautisko lidostu. Iepriekš lidojumi tika veikti uz Glāzgovas Prestvikas lidostu.

Sākot ar 30.oktobri, nacionālā aviokompānija airBaltic palielinās lidojumu skaitu Maskavas virzienā – papildus reisiem uz Šeremetjeva un Domodedovas lidostu tiks nodrošināti lidojumi arī uz Vnukovas lidostu.

Savukārt no 13.decembra airBaltic nodrošinās lidojumus reizi nedēļā uz Popradu Slovākijā.

Arī šajā ziemas sezonā Austrian Airlines sadarbībā ar tūroperatoru”Tez Tour veiks čarterlidojumus uz Insbruku Austrijā. Reisi tiks nodrošināti ar “Airbus A319” tipa gaisa kuģi, kas būs ietilpīgāks nekā iepriekšējās sezonās.

Kopumā ziemas sezonā no starptautiskās lidostas “Rīga” būs iespējams doties uz 66 galamērķiem, ko nodrošinās 16 aviopārvadātāji – “airBaltic”, “Aeroflot”, “Austrian Airlines Group”, “Belavia”, “Brussels Airlines”, “Finnair”, “LOT”, “Lufthansa”, “Norwegian”, “Uzbekistan Airways”, “Ryanair”, “Transaero”, “Turkish Airlines”, “Onur Air”, “Wizz Air” un “Smartlynx”.

0 Komentāru