Latvijas gāzes “boss” Kalvītis ir neapmierināts ar jauno likumu

1 komentārs
Latvijas gāzes “boss” Kalvītis ir neapmierināts ar jauno likumu
Foto: LETA

Latvijas gāze lūgs Valsts prezidentu neizsludināt nupat Saeimā pieņemtos vērienīgos grozījumus Enerģētikas likumā.

Ilgi un samocīti tapušie likuma grozījumi paredz gāzes tirgus atvēršanas un uzņēmuma Latvijas gāze sadalīšanas nosacījumus, tostarp likums paredz līdz nākamā gada aprīlim no sadales un tirdzniecības nodalīt pārvadi un uzglabāšanu.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Bet līdz nākamā gada beigām ar gāzes tirdzniecību saistītajam Gazprom un Itera Latvija jāatvadās no kritiskās infrastruktūras uzņēmumu akcijām. Latvijas gāzes vadītājs LNT pauda viedokli, ka likumā ir daudz nepilnību, kas var radīt Latvijas gāzei zaudējumus.

“Likums ir ļoti neprofesionāls, tur ir ļoti daudz nepilnību, tik nesagatavotu reformu, kāda ir šī es tādu neesmu Latvijas jauno laiku vēsturē novērojis, par sekām atbildīgi būs politiķi, par zaudējumiem, kas tiks radīti Latvijas gāzei, mūsu akcionāri lems, ko darīt tālāk,” neapmierināts ir Kalvītis.

Viņš jau iepriekš pauda sašutumu par to, ka noteiktie termiņi uzņēmuma sadalīšanai ir pārlieku īsi. Uzņēmums iepriekš vairākkārt brīdināja, ka tam pastāv iespēja vērsties Stokholmas Arbitrāžā.

TOP komentāri

Pievienot komentāru

Ienāc ar sociālo tīklu profilu vai ievadi savu vārdu

Esi pieklājīgs savos izteicienos. Viedokli argumentē. Raksti tikai tādu komentāru, kas pauž tavu viedokli vai ir noderīgs citiem portāla lietotājiem. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem komentēšanas iespēja liegta.

Lasi vēl