“Latvijas dzelzceļš” nonācis finansiālās grūtībās; prasa valstij 40 miljonus eiro

Finansiālās grūtības “Latvijas dzelzceļam”, tas prasa no valsts 40 miljonus eiro. Uzņēmuma problēmas gan nav pamatā saistītas ar koronavīrusa izplatības ierobežojumiem, bet gan ar ilgstošām problēmām tranzītā. Satiksmes ministrs naudu vēl nesola.

Atpakaļ uz rakstu

39 komentāri

 • Romans Purnins

  Romans Purnins

  Ldz nonacis khm.. grutibas?! Ahujeli galigi? A ka ir tagad ar maznodroshinato klasi? Pensionariem invalidiem ? Medikiem , kas glabt censas visus riskejot ar sevi? Un shitais korumpetais kantoris vel te censhas sudzeties? Nu , ja , mums jau valdiba kura tikai tadus aizstav ar tiesneshu pat palidzibu! Jo mazak mazaizsargato cilvecinu paliks , jo labak jau viniem vai ne? Levits solijas but visas tautas prezidents😃😃😃😃😃😃/ 😠.
 • Svetlana Briede

  Svetlana Briede

  Lai palūdz atmaksāt iepriekš izmaksātos atlaišanas pabalstus ....
 • Scaffodlx Baltih

  Scaffodlx Baltih

  Man personīgi Vid darbinieki ir teikuši ar zelta vārdiem ja nevar nomaksāt nodokļus tad uzņēmums tiek nepareizi vadīts vai jālikvidē.
 • Renārs Pētersons

  Renārs Pētersons

  VAS "Latvijas dzelzceļš" (LDz) bijušais valdes priekšsēdētājs Edvīns Bērziņš, atstājot amatu varētu būt saņēmis kompensāciju aptuveni 250 000 eiro apmērā, bet valdes loceklis Aivars Strakšas – apmēram 200 000 eiro apmērā, liecina viņu Valsts ieņēmumu dienestā (VID) iesniegtās amatpersonu deklarācijas, beidzot pildīt amata pienākumus šogad augustā.
 • Andris Balodis
 • Pirktspēja

  Pirktspēja

  Ja, piemēram, motorzāgis maksā ap 300 eiro, bet LDZ tos iepērk par 1200 eiro gabalā, tad...Ar ko tiek slēgti šādi līgumi?
 • Edgars Suseklis

  Edgars Suseklis

  Bezatbildīgās “Latvijas dzelzceļš” valdes locekļu nesaimnieciskā rīcība nav attaisnojama ar citu valstu ekonomisko krīzi - valde vienkārši ir nekompotenta dzelceļa pārvadājumu organizēšanā, uzņēmuma darbības ekonomiskā plānošanā.
  Esošie “Latvijas dzelzceļš” valdes locekļi un struktūru vadītāji nav spējīgi vadīt uzņēmumu. LDz valdes locekļi ir sodāmi par uzņēmuma izsaimniekošanu. Latvijas valsts nodokļu maksātāju naudu nedrīkst piešķirt uzņēmumam, kamēr nav novērsti zaudējumu cēloņi. Satiksmes ministrs ir atbildīgs par nepietiekamu “Latvijas dzelzceļš” valdes locekļu darbības kontroli.
 • Gunda Benefelde
 • Rihard Borovkov

  Rihard Borovkov

  LDz valdes locekļi katrs saņem no 10 000 līdz 25 000 eur. Tādas ir 5 personas. Gadā lieki pāris milijoni. Nogriezt algas līdz 2000 eur un būs lieki pāris milijoni
 • Vladislavs Jakovels

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!