Latvijas Banka nāks klajā ar savu redzējumu par Latvijas ekonomiku

Komentāri
Latvijas Banka nāks klajā ar savu redzējumu par Latvijas ekonomiku
Foto: Images Money /Flickr

Ar savu skatījumu uz valsts tautsaimniecībā notiekošo klajā piektdien, 26. septembrī, nāks Latvijas Banka.

Pēc Latvijas Bankas padomes sēdes par tajā apspriesto informēs Latvijas Bankas prezidents Ilmārs Rimšēvičs.

Iepriekš viņš prognozēja ka Krievijas un Eiropas abpusējo sankciju dēļ Latvijas ekonomikas pieaugums nākamgad varētu samazināties līdz 2,5%. Sankcijas ieviesušas korekcijas arī šī gada Latvijas ekonomikas izaugsmes prognozēs – tās patlaban ir samazinātas no 3,5% līdz 3%.

Bankas prezidents gan norāda, ka ar šādu pieaugumu Latvija joprojām būšot viena no ekonomiski visstraujāk augošajām Eiropas valstīm.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl