Komentāri
Latvija vēlas kļūt par vadošo valsti transporta un loģistikas koordinēšanā ar Ķīnu
Foto: F64

Latvija vēlas kļūt par vadošo valsti Austrumeiropas un Ķīnas tranzīta koordinēšanā. Par šādu ambīciju šodien paziņoja Satiksmes ministrijas amatpersonas, kuras uzskata, – ja šādu statusu Latvija iegūtu, tas ostām dotu lielas iespējas piesaistīt kravas un ļautu Latvijai parādīties jaunā Zīda ceļa kartēs.

Patlaban notiek sarunas par Ķīnas sadarbību īpašā formātā ar 10 Centrālās un Austrumeiropas valstīm. Lēmums par to, vai Latvija kļūs par koordinējošo valsti tranzītā, tiks pieņemts novembra beigās.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

“Formāta ietvaros ir iespēja, ka valstis uzņemas koordinējošo lomu dažādās jomās. Polija uzņēmusies investīcijas, Bulgārija – lauksaimniecības jomu, Serbija transportu,” norāda Satiksmes ministrijas Tranzīta politikas departamenta direktors Andris Maldups.

“Loģistikas sadaļa ir brīva, un mēs uz to pretendējam. Esam veduši sarunas, kurās valstis apliecinājušas, ka būtu vēlams, ka tieši kāda ziemeļvalsts uzņemas šo koordinējošo lomu,” viņš piebilst.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl