Latvijā plāno attīstīt Ukrainas picēriju tīklu “Pizza Ovale”

Pievienot komentāru
Latvijā plāno attīstīt Ukrainas picēriju tīklu “Pizza Ovale”
Foto: Ginny /Flickr

Latvijā plānots attīstīt Ukrainā izveidoto picēriju tīklu “Pizza Ovale”, stāstīja jaundibinātā uzņēmuma SIA “Ovale Baltic” līdzīpašnieks Kārlis Priedītis.

Viņš skaidroja, ka jaunā picērija Rīgā varētu tikt izveidota un atklāta līdz šī gada beigām. Sīkāku informāciju Priedītis patlaban vēl nevēlas izpaust.

K. Priedītis atzīmē, ka iecere attīstīt Latvijā Ukrainā radīto itāļu picēriju tīklu radusies pēc tam, kad viņš iepazinies ar Ukrainas uzņēmēju Olekseju Polkovski, kurš ir arī nesen dibinātā “Ovale Baltic” kontrolpaketes īpašnieks.

“Iepazināmies pirms kāda laika. Saistībā ar situāciju Ukrainā, kur patlaban biznesa vides attīstība ir grūti prognozējama, runājot ar Polkovski, sapratām, ka viņa radīto biznesu Ukrainā varētu turpināt attīstīt Latvijā. Taču tas nenozīmē, ka viņš apturēs Ukrainā iesākto biznesu. Būtībā iecere ir attīstīt to tālāk Latvijā,” stāsta K. Priedītis.

Saskaņā ar sociālajā tīkla “Facebook” pieejamo informāciju patlaban Ukrainā darbojas viena “Pizza Ovale” picērija.

Pēc K. Priedīša domām, Latvijas ēdināšanas biznesā vēl ir iespēja piedāvāt kaut ko jaunu. “Uzskatām, ka tradicionālā itāļu stila picērija ar savu īpašo virtuves piedāvājumu – itāļu picu un dažādām pastām – varētu būt labs piedāvājums vietējā ēdienu biznesa dažādošanai,” norāda uzņēmējs.

Kā liecina “Firmas.lv” informācija, “Ovale Baltic” dibināta šī gada 15.septembrī. Uzņēmuma pamatkapitāls ir 39 tūkt. eiro. “Ovale Baltic” īpašnieki ir Polkovskis (90%), Andrejs Tulišs (5%) un Priedītis (5%).

Priedītim pilnībā pieder ēdināšanas uzņēmums SIA “The Donuts”, kas dibināts 2012.gada augustā un pārvalda virtuļu bāru “ZeDonats”. Uzņēmuma pamatkapitāls ir 2859 eiro, liecina “Firmas.lv”.