Komentāri

Piektdien, 26. maijā, notika ikgadējā valdības un Ārvalstu investoru padomes tikšanās, kurā pārrunāti jautājumi, kas kavē investīciju ienākšanu Latvijā.

Pērn Latvijā investīciju apjoms bija zemākais pēdējos 18 gados, lai gan vismaz puse Ārvalstu investoru padomes biedru pauduši vēlmi naudu šeit ieguldīt, nevis izņemt. Runājot, kādi tam šķēršļi, valdībai tika norādīts uz vairākām nepabeigtām reformām.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Investori arī mudināja Ministru prezidentu nesteigties ar nodokļu reformu jau nākamgad, bet ieviest to pakāpeniski – trīs gadu laikā. Steiga radīšot kļūdas. Lai arī pieklājīgi, premjers šo padomu noraidīja.

Ārvalstu investoru padomes vadītājs Stīvens Oldfīlds norādīja, ka līdz šim valdība panākusi progresu tādās jomās kā izglītība un tieslietas. Taču joprojām ir problēmas ar ekonomisko noziegumu apkarošanu, turklāt – ne tikai maksātnespējas jomā. Kučinskis no savas puses solīja reformas turpināt un pauda cerību, ka šogad varētu būt paraugprāvas attiecībā uz nodokļu nemaksātājiem.

Video

Itālijas virtuve! Truša gaļas ragū ar pastu un gailenēm

Itālijas virtuve! Truša gaļas ragū ar pastu un gailenēm

Šī būs klasiska ragū recepte, kuras pamatā izmantosim truša gaļa. Jārēķinās, ka ragū pagatavošana prasīs salīdzinoši ilgu laiku, taču nekā sarežģīta šī ēdiena pagatavošanā nav, un zemāk esošajā video Uģis Veits no ”Gatavo 3” to parādīs.

Lasi vēl