6 komentāri

Latvija ir iegājusi paātrinātas izaugsmes fāzē. Pēc ekonomistu teiktā, par to liecina jaunākie iekšzemes kopprodukta (IKP) dati, kas pozitīvā ziņā pārsteiguši pat lielākos optimistus.

Gada trešajā ceturksnī tautsaimniecība attīstījusies ar ātrumu, kāds nav pieredzēts kopš tā sauktajiem treknajiem gadiem. IKP kāpumam esot jāseko vēl straujākam algu pieaugumam, īpaši būvniecībā un ar to saistītajās jomās.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

To, ka Latvija ekonomika uzņem apgriezienus, bija zināms, taču 5,8% IKP izaugsme, ko centrālās statistikas birojs fiksējis gada trešajā ceturksnī, pārsteigusi daudzus ekonomistus. Iemesli straujajai izaugsmei ir kā ārēji, tā iekšēji.

Par strauju izaugsmi ir jāsaka “paldies” Eiropas Savienības fondu naudai, kas strauji ienāk Latvijas ekonomikā, īpaši būvniecībā. Gada griezumā tās apgrozījums audzis par ceturtdaļu.

Skaties VIDEO un uzzini vairāk!

TOP komentāri

 • s
  +1 +1 0

  s

  Izaugsme taču ir=ministriem par 200eiro, deputātiem līdzigi.Ierēdniem augšā piemaksas par izcilu darbu, tautai-krietni procenti no algām un pensijām par zaļu elektribu.Esam zaļi!
 • Sarma Blumberga
  +1 +1 0

  Sarma Blumberga

  Vai ta jum pašiem kas publicēja šo rakstu nav jāsmejas,kam ir izaugsme,uzblīdušajai deputātu ,ministru un to ielikteņu baram,kuram.iedzīvotājiem piešķīra parus eiro,un tos pašus aplika ar nodokli.Ja jau tāds pacēlums ,tad jāsāk rēķināt cik saņemvalsts ierēdņi,un tad varēs redz't kuriem ir izaugsme.murgs gatavais.
 • Ērika Krimska

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Ātri pagatavojami un veselīgi! Vasarīgie augļu salāti ar kazas sieru

Ātri pagatavojami un veselīgi! Vasarīgie augļu salāti ar kazas sieru

Netradicionāli Annai Pannai no ”Gatavo 3”, kura ierasti mums pamāca dažādu lielāku un mazāku kūciņu pagatavošanu, šoreiz viņa prezentēs recepti ļoti viegliem un vasarīgiem augļu salātiem. Salātu pagatavošana būs ne tikai ātra, bet arī variācijas tiem var būs visdažādākās, atkarībā no tā, kādas sastāvdaļas tajā brīdī pieejamas.

Brienot cauri meža biezoknim, pavārs Ēriks Dreibants paviesojas Tele2 projektā „Gudrajā mājā”

Brienot cauri meža biezoknim, pavārs Ēriks Dreibants paviesojas Tele2 projektā „Gudrajā mājā” 1

Šonedēļ Tele2 projektā ”Gudrajā mājā” viesojās tautā iecienītais pavārs, restorāna ”Restorāns 3” šefpavārs Ēriks Dreibants. Tā kā pavārs dzīvo laukos, viņam bija īpaši noderīgi uzzināt par ”Gudrās mājas” iespējām un funkcijām. Lai pārliecinātos, ka ”Gudrā māja” darbojas arī meža biezoknī, jo tad viņa lauku māja nebūtu izņēmums.

Lasi vēl