Komentāri

Smagais jautājums par valsts naudas dalīšanu un ieņēmumiem nākamā gada budžetā. Lai gan koalīcijas darba grupa atradusi vairākus avotus, kur tā cer smelties papildu līdzekļus daudzajām vajadzībām, ar to joprojām ir par maz.

Līdz šim ar budžeta segas staipīšanu nodarbojās koalīcijas darba grupa, bet šodien šo jautājumu aktīvāk pārņems valdība.  Strādājot aptuveni pusotru nedēļu, darba grupai izdevās izdomāt vairākus veidus, kā varētu palielināt ieņēmumus par aptuveni 130 miljoniem eiro.

Trešdaļu minētās summas došot sociālā nodokļa griestu atcelšana algām virs 4000 eiro. Vēl pa 30 miljoniem eiro iecerēts iegūt caur transportlīdzekļu ekspluatācijas nodevu un no valsts uzņēmumu peļņas.

Iedzīvotāji gan, iespējams, vairāk izjutīs tādas izmaiņas kā akcīzes nodokļa palielināšana degvielai, alkoholam un azartspēlēm. Tās gan budžetam dos mazāku labumu. Grūtāk savukārt veicies ar izdevumu griešanu. Lai iegūtu vēl dažus miljonus, ministrijām var nākties samazināt izdevumus par 3%.

Skaties video:

Pagatavosim rozā maizītes! Recepte biešu briošmaizītēm

Pagatavosim rozā maizītes! Recepte biešu briošmaizītēm 1

Pavisam vienkārša recepte gardām maizītēm, kas būs pārsteigums gan ģimenei, gan viesiem to krāsas dēļ. Un tie, kuriem bietes negaršo, nesatraucieties, jo bietes receptē galvenokārt pilda krāsošanas funkciju un to garša maizītēs teju nav jūtama.

Lasi vēl