1 komentārs

Latvijas ostās ienāk aizvien mazāk Krievijas tranzīta kravu, un, ja gada pēdējos mēnešos tendences nemainīsies, tad šis gads tranzīta jomā var izrādīties vēl sliktāks par iepriekšējo. Savārgums šajā nozarē draud ar to, ka nedaudz bremzēsies arī Latvijas ekonomikas kopējie izaugsmes tempi.

Apjomu ziņā aizvietotāja Krievijas kravām gan šobrīd nav, tāpēc risinājums tranzīta jomas glābšanai ir optimizācija un izmaksu samazināšana. Satiksmes ministrija iemeslu panikai gan šobrīd vēl neredz. Līdzīgās domās ir arī Latvijas dzelzceļš. Ekonomisti tikmēr brīdina, ka tranzīta apjomu samazinājums ir galvenais risks Latvijas ekonomikas izaugsmei.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Vienlaikus eksperti mierina, ka pilnībā atteikties no Latvijas ostām mūsu austrumu kaimiņi nevar, īpaši ziemā, kad Krievijas ostas aizsalst.

TOP komentāri

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

ASOCIĀCIJU TESTS! Mēs uzminēsim, kā Tu pavadīji vasaru!

ASOCIĀCIJU TESTS! Mēs uzminēsim, kā Tu pavadīji vasaru!

Vasaru pārsvarā pavadīji siltās zeķēs, vērojot lietus lāses aiz loga, vai arī gluži pretēji – aktīvi sportojot brīvā dabā, pa vidu daudziem koncertiem un festivāliem? Godīgi aizpildi šo testu un skaties – vai mēs spēsim uzminēt, kāda patiesībā bija Tava vasara!

Renārs Zeltiņš pirmo reizi Stokholmā

Renārs Zeltiņš pirmo reizi Stokholmā 2

Klāt ”Zelta kruīza: Rīga-Stokholma” nākamā epizode, kurā ”Tallink” kuģa ”Romantika” jaunais kruīza vadītājs Renārs Zeltiņš nonāk Zviedrijas galvaspilsētā Stokholmā. Šī ir pirmā Zeltiņa viesošanās gan Stokholmā, gan Zviedrijā vispār. Viss ir nevainojami – laiciņš saulains, pilsēta skaista, ko redzēt daudz. Stokholmā laiks paiet tik ātri, ka drīz vien jāsteidzas atpakaļ uz kuģi.

Lasi vēl