Lai gan Krievijas kravu daudzums strauji sarūk, tranzīta nozare turpina pelnīt

1 komentārs

Latvijas ostās ienāk aizvien mazāk Krievijas tranzīta kravu, un, ja gada pēdējos mēnešos tendences nemainīsies, tad šis gads tranzīta jomā var izrādīties vēl sliktāks par iepriekšējo. Savārgums šajā nozarē draud ar to, ka nedaudz bremzēsies arī Latvijas ekonomikas kopējie izaugsmes tempi.

Apjomu ziņā aizvietotāja Krievijas kravām gan šobrīd nav, tāpēc risinājums tranzīta jomas glābšanai ir optimizācija un izmaksu samazināšana. Satiksmes ministrija iemeslu panikai gan šobrīd vēl neredz. Līdzīgās domās ir arī Latvijas dzelzceļš. Ekonomisti tikmēr brīdina, ka tranzīta apjomu samazinājums ir galvenais risks Latvijas ekonomikas izaugsmei.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Vienlaikus eksperti mierina, ka pilnībā atteikties no Latvijas ostām mūsu austrumu kaimiņi nevar, īpaši ziemā, kad Krievijas ostas aizsalst.

TOP komentāri

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Tests - ko tu zini par alus vēsturi?

Tests - ko tu zini par alus vēsturi? 8

Alus plūdi Londonā – vai tas maz ir iespējams? Izpildi testu par alus vēsturi, uzzini pārsteidzošus faktus un tiec pie sertifikāta! Neizpaliks arī balva.

Lasi vēl