KVV “Liepājas metalurga” bankrots valstij izmaksājis jau divus miljonus eiro

Komentāri

Valdībā skatīts “Liepājas metalurga” jautājums. Izrādās, Ukraiņiem piederošā metalurģijas milža maksātnespēja valstij izmaksājusi jau divus miljonus eiro.

Par aktuālo situāciju uzņēmumā ministrus šodien informēja Privatizācijas aģentūras vadība, uzsverot, ka nodokļu maksātāju nauda tiek tērēta gan rūpnīcas uzturēšanai, gan arī pašai bankrota procedūras organizēšanai. Visi šie tēriņi tikšot pieskaitīti valsts prasībā pret rūpnīcas īpašniekiem “KVV”.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Vienlaikus šobrīd notiekot “Liepājas metalurga” aktīvu novērtēšana, savukārt nolīgtie konsultanti meklē potenciālos pircējus. Pēc ekonomikas ministra Arvila Ašeradena teiktā, interesi izrādot investori gan no Eiropas, gan Ķīnas. Jāpiebilst, ka “Liepājas metalurga” kreditori, tostarp valsts, maksātnespējas procesa gaitā pieteikuši prasības vairāk nekā 116 miljonu eiro apmērā. Uzņēmuma bankrots tika pasludināts pērn septembrī.

Saņem notifkācijas par jaunākajām ziņām! Izvēlies ziņas, izklaide vai abus!
Kas ir notifikācijas?

Mārtiņš Kaija atklāj, kā mīlestību padarīt mūžīgu

Mārtiņš Kaija atklāj, kā mīlestību padarīt mūžīgu 2

Tetovējumam ne vienmēr jābūt ar dziļu jēgu – pietiek ar to, ka tas labi izskatās uz ādas – , tomēr visai bieži tetovējumi ir cieši saistīti ar mīlestību – kur nu vēl labāku veidu, kā padarīt to mūžīgu un vienmēr paturēt pie sevis! Tetovēšanas mākslinieks Mārtiņš Kaija neatbalsta tikai vienam otra vārda iemūžināšanu uz ādas – kāpēc gan, ja viens tetovējums var izteikt pat tūkstošiem vārdu.

Lasi vēl