KVV “Liepājas metalurga” bankrots valstij izmaksājis jau divus miljonus eiro

Komentāri

Valdībā skatīts “Liepājas metalurga” jautājums. Izrādās, Ukraiņiem piederošā metalurģijas milža maksātnespēja valstij izmaksājusi jau divus miljonus eiro.

Par aktuālo situāciju uzņēmumā ministrus šodien informēja Privatizācijas aģentūras vadība, uzsverot, ka nodokļu maksātāju nauda tiek tērēta gan rūpnīcas uzturēšanai, gan arī pašai bankrota procedūras organizēšanai. Visi šie tēriņi tikšot pieskaitīti valsts prasībā pret rūpnīcas īpašniekiem “KVV”.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Vienlaikus šobrīd notiekot “Liepājas metalurga” aktīvu novērtēšana, savukārt nolīgtie konsultanti meklē potenciālos pircējus. Pēc ekonomikas ministra Arvila Ašeradena teiktā, interesi izrādot investori gan no Eiropas, gan Ķīnas. Jāpiebilst, ka “Liepājas metalurga” kreditori, tostarp valsts, maksātnespējas procesa gaitā pieteikuši prasības vairāk nekā 116 miljonu eiro apmērā. Uzņēmuma bankrots tika pasludināts pērn septembrī.

Tests - ko tu zini par alus vēsturi?

Tests - ko tu zini par alus vēsturi? 8

Alus plūdi Londonā – vai tas maz ir iespējams? Izpildi testu par alus vēsturi, uzzini pārsteidzošus faktus un tiec pie sertifikāta! Neizpaliks arī balva.

Lasi vēl