Komentāri

Gazprom samierinājies ar gāzes tirgus atvēršanu 2017. gadā, taču cīnīsies par termiņu esošo akcionāru aiziešanai no pārvades uzņēmuma, tā piektdien pēc tikšanās ar Latvijas gāzes akcionāra Krievijas gāzes koncerna Gazprom valdes priekšsēdētāja vietnieku Valēriju Golubevu atklāja ekonomikas ministre Dana Reizniece-Ozola.

Gazprom paudis bažas par pārāk īso termiņu, kas atvēlēts, lai no pārvades un uzglabāšanas uzņēmuma aizietu esošie akcionāri. Tam šobrīd doti deviņi mēneši pēc gāzes tirgus atvēršanas 2017. gada aprīlī, proti, līdz gada beigām.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Gazprom no savas puses piektdien tikšanās laikā nepiedāvāja savu termiņus. Ministre pauda pārliecību, ka Krievijas gāzes milzis tos piedāvās uz likuma 3. lasījumu Saeimā.

Gazprom pārstāvji pauduši bažas par likumprojektā paredzētajām soda sankcijām gadījumā, ja termiņi netiks ievēroti. Ministre skaidro, ka soda sankcijas paredzētas gan par uzņēmuma laikus nesadalīšanu 2017. gada aprīlī, gan arī par īpašuma tiesību neatsavināšanu.

Skaties foto!

Skaties video!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl