Komentāri

Ukrainas krīzes un Krievijas ieviesto sankciju ēnā Ķīpsalā sākusies Baltijas valstu pārtikas produktu izstāde ”Riga Food 2014”.

Foto: Twitter

Foto: Twitter

TV3 Ziņu žurnālists Guntis Meisters:
Piensaimnieku noskaņojums šogad nav sevišķi možs, taču visi cenšas saglabāt optimismu. Viņi cer uz valdības atbalstu jaunu tirgu, piemēram, Ķīnas, iekarošanā. Tagad vairāk piena produktu tiek eksportēti uz Baltkrieviju.


Krievijas ieviestais embargo Latvijā vissmagāk skāris piena nozares uzņēmumus. Saistībā ar Krievijas embargo pārtikas preču ražotājiem ir rasta iespēja eksportēt preci uz Ķīnu, savukārt produkcijas apjoms būs atkarīgs no ražotāju spējas konkurēt ar savas preces kvalitāti pārsātinātajā Āzijas tirgū, iepriekš paziņojuši Latvijas Ekonomikas ministrijas pārstāvji. Latvija būšot pirmā no Baltijas valstīm, kur piena pārstrādātajiem tiks dota iespēja eksportēt savu produkciju uz Ķīnas tirgu.

Foto: Twitter.com

Foto: Twitter.com

TV3 Ziņu žurnālists Guntis Meisters:
No visiem izstādes ”Riga Food 2014” klājas grūti, piemēram, Krievijā ir audzis pieprasījums pēc ”Pūres” ievārījumiem. Tāpat augusi Krievijas iedzīvotāju vēlme pirkt Latvijas šprotes un konfektes.

Uzņēmuma “Smiltenes piens” valdes priekšsēdētāja Ilze Bogdanova pauda – uzņēmums pašlaik meklē jaunus tirgus. Viens no potenciālajiem ir Baltkrievija.

Šogad izstādē ”Riga Food” dalību pieteikuši 682 uzņēmumi no 37 valstīm – gan uzņēmumi, kas ”Riga Food” piedalās ik gadu, gan kompānijas, kas sevi izstādē prezentēs pirmo reizi. Izstādē būs arī 11 valstu kopstendi.

”Riga Food 2014” Starptautiskajā izstāžu centā Ķīpsalā norisināsies no 4. līdz 7. septembrim.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl