Komentāri

Neatkarīgi no tā, ka “ražots Ķīnā” ne vienmēr Latvijā ir uzrunājošs sauklis… Ķīna meklē ceļus uz Latvijas un Eiropas tirgu! Šajās dienās Ķīpsalā notiek Ķīnas produktu un pakalpojumu izstāde, ko veido plaša uzņēmēju delegācija. Tās mērķis ir ieinteresēt Latvijas uzņēmumus un dibināt jaunus kontaktus sadarbībai nākotnē.

Ķīnā ražoto produktu un pakalpojumu izstādē Ķīpsalā piedalās 63 uzņēmumi no Šanhajas. Iepriekš ķīnieši pabijuši arī Lietuvā un Igaunijā. Šajā izstādē teorētiski var apskatīt Ķīnas mājsaimniecības, sadzīves un pārtikas preces, arī elektroniku, ķīmisko rūpniecību, rotaļlietas un tekstilu.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Tomēr, ejot garām izstādes stendiem, jāsecina, ka tikai daļa atvedusi līdzi savus produktus. LIAA pārstāvniecības vadītājs Ķīnā skaidro, ka tā ķīniešiem ir ierasta prakse un izstādi viņi uztver ne tik daudz kā pārdošanas placdarmu, bet vietu, kur satikt potenciālos partnerus.

LIAA atklāj, ka izstādē piedalās arī augsto tehnoloģiju uzņēmumi, piemēram, LED, vēja un saules ģeneratoru ražotāji, savukārt kāds Ķīnas mobilo tālruņu dīleris meklē pārstāvniecību Baltijā.

Pie katliem, jaunieši! Dots starts kulinārijas šovam ”Samsung Galaxy Dream Chef”; Latviju pārstāv četri dalībnieki

Pie katliem, jaunieši! Dots starts kulinārijas šovam „Samsung Galaxy Dream Chef“; Latviju pārstāv četri dalībnieki

Sākot ar 19. septembri, septiņu nedēļu garumā pie skatītājiem nonāks aizraujošais kulinārijas šovs ”Samsung Galaxy Dream Chef”, kurā par Baltijas labākā jaunā pavāra titulu, vērtīgu naudas balvu un iespēju stažēties pie profesionāļiem sacentīsies 12 jaunieši no Baltijas valstīm – tostarp arī četri no Latvijas. Lai sākas aizraujošā cīņa!

D vitamīna trūkums nodara vēl lielāku kaitējumu nekā tika domāts pirms tam. Uzzini, kā to vairot!

D vitamīna trūkums nodara vēl lielāku kaitējumu nekā tika domāts pirms tam. Uzzini, kā to vairot! 2

D vitamīnu mūsu organisms ražo pats – ar ādas palīdzību. Tādējādi mūsu āda kļūst par dziedzeri, endokrīnu orgānu. D vitamīns jeb, kā skaisti varam nosaukt, saules hormons ir neatsverams ne tikai kaulu, bet gandrīz visu orgānu veselības uzturēšanā. D vitamīna pietiekamībai vai trūkumam ir liela nozīme gandrīz visu hronisku slimību attīstībā.

Lasi vēl