Ķīpsalā pulcējas Ķīnas uzņēmēji! Apskatāma Ķīnas produktu un pakalpojumu izstāde

Komentāri

Neatkarīgi no tā, ka “ražots Ķīnā” ne vienmēr Latvijā ir uzrunājošs sauklis… Ķīna meklē ceļus uz Latvijas un Eiropas tirgu! Šajās dienās Ķīpsalā notiek Ķīnas produktu un pakalpojumu izstāde, ko veido plaša uzņēmēju delegācija. Tās mērķis ir ieinteresēt Latvijas uzņēmumus un dibināt jaunus kontaktus sadarbībai nākotnē.

Ķīnā ražoto produktu un pakalpojumu izstādē Ķīpsalā piedalās 63 uzņēmumi no Šanhajas. Iepriekš ķīnieši pabijuši arī Lietuvā un Igaunijā. Šajā izstādē teorētiski var apskatīt Ķīnas mājsaimniecības, sadzīves un pārtikas preces, arī elektroniku, ķīmisko rūpniecību, rotaļlietas un tekstilu.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Tomēr, ejot garām izstādes stendiem, jāsecina, ka tikai daļa atvedusi līdzi savus produktus. LIAA pārstāvniecības vadītājs Ķīnā skaidro, ka tā ķīniešiem ir ierasta prakse un izstādi viņi uztver ne tik daudz kā pārdošanas placdarmu, bet vietu, kur satikt potenciālos partnerus.

LIAA atklāj, ka izstādē piedalās arī augsto tehnoloģiju uzņēmumi, piemēram, LED, vēja un saules ģeneratoru ražotāji, savukārt kāds Ķīnas mobilo tālruņu dīleris meklē pārstāvniecību Baltijā.

Mārtiņš Kaija atklāj, kā mīlestību padarīt mūžīgu

Mārtiņš Kaija atklāj, kā mīlestību padarīt mūžīgu 3

Tetovējumam ne vienmēr jābūt ar dziļu jēgu – pietiek ar to, ka tas labi izskatās uz ādas – , tomēr visai bieži tetovējumi ir cieši saistīti ar mīlestību – kur nu vēl labāku veidu, kā padarīt to mūžīgu un vienmēr paturēt pie sevis! Tetovēšanas mākslinieks Mārtiņš Kaija neatbalsta tikai vienam otra vārda iemūžināšanu uz ādas – kāpēc gan, ja viens tetovējums var izteikt pat tūkstošiem vārdu.

Lasi vēl