Jūlijā piedzīvots neierasts cenu kritums Latvijas veikalos

1 komentārs
Jūlijā piedzīvots neierasts cenu kritums Latvijas veikalos
Foto: LETA

Vasarai raksturīgais cenu samazinājums šogad jūlijā bijis īpaši izteikts un pārsniedzis arī Latvijā līdz šim fiksētos rādītājus.

Salīdzinājumā ar iepriekšējo mēnesi jūlijā vidējais cenu līmenis pazeminājies par vienu procentu. Finanšu ministrija secina, ka tik būtisks kritums tieši jūlijā līdz šim nav fiksēts. Savukārt salīdzinājumā ar pagājušā gada attiecīgo mēnesi, cenas palikušas tādā pašā līmenī, lai gan prognozēts tika neliels pieaugums.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Šo pircējiem patīkamo situāciju nodrošināja neierasti liels cenu kritums apģērbiem un apaviem, kā arī lētāka gāze un apkure. Būtiska ietekme bija arī dārzeņu cenām. Savukārt turpmākajos mēnešos patērētāji vēl var cerēt uz lētāku degvielu un turpmāku siltuma tarifu samazinājumu.

TOP komentāri

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Kas gan var būt vēl spilgtāks rudens vēstnesis par ķirbi? Jā, rudens tik tiešām ir klāt, un ar ķirbju piedāvājumu problēmu nav. Anna Panna no ”Gatavo 3” komandas aicina izmantot šo šobrīd tik bieži sastopamo ogu baltās šokolādes un ķirbju trifeļu pagatavošanai, kas būs gards pārsteigums gan ģimenei, gan viesiem.

Lasi vēl