Janvārī nodokļu veidā iekasēts 5% vairāk nekā plānots

3 komentāri
Janvārī nodokļu veidā iekasēts 5% vairāk nekā plānots

Latvijā šā gada pirmajā mēnesī kopējie nodokļu ieņēmumi par 5% pārsnieguši plānoto, liecina Valsts kases informācija.

Pievienotās vērtības nodokļa (PVN) veidā iekasēts par 7% vairāk nekā bija plānots, veidojot 2017. gada valsts budžetu, iedzīvotāju ienākuma nodokļa (IIN) veidā – par 3% vairāk, uzņēmumu ienākuma nodokļa (UIN) veidā – par 2 % vairāk, bet solidaritātes nodokļa veidā – par 11 % vairāk.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Tāpat janvārī veiksmīgi iekasētas sociālās apdrošināšanas iemaksas – to izpilde pārsniegta par 10%.

Vienīgā nodokļu pozīcija, kurā iekasētais naudas apjoms nesasniedz plānoto, ir akcīzes nodoklis – tā izpilde ir 99% apmērā.

“Svarīgs ir fakts, ka jau pirmajā šā gada mēnesī veiksmīgi iekasēti nodokļi visās galvenajās pozīcijās – PVN, IIN, UIN. Tas liecina, ka līdz šim veiktie uzlabojumi nodokļu iekasēšanas jomā ir attaisnojušies, un darbs šajā jomā tiks turpināts,” norāda Ministru prezidents Māris Kučinskis.

TOP komentāri

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Itālijas virtuve! Truša gaļas ragū ar pastu un gailenēm

Itālijas virtuve! Truša gaļas ragū ar pastu un gailenēm

Šī būs klasiska ragū recepte, kuras pamatā izmantosim truša gaļa. Jārēķinās, ka ragū pagatavošana prasīs salīdzinoši ilgu laiku, taču nekā sarežģīta šī ēdiena pagatavošanā nav, un zemāk esošajā video Uģis Veits no ”Gatavo 3” to parādīs.

Lasi vēl