Statistikas dati par Eiropas valstu iedzīvotāju ienākumiem un cenu dārdzību rāda, ka Latvijas iedzīvotāju pirktspēja ir zemāka ne tikai kā Igaunijā, bet arī Lietuvā. Ekonomisti atzīst, ka savulaik definētais mērķis – panākt Eiropas Savienības vidējo dzīves līmeni – joprojām ir visai tāls.

Atpakaļ uz rakstu

3 komentāri

 • SO.

  SO.

  Man visvairāk žēl, ka, skrienot pakaļ visām ES prasībām, nemaz nepadomājām, ka ari tur lobē savējos, tādēļ zaudējām daudz no savas ekonomikas, tagad zeme ārzemniekiem, pārstrādes uzņēmumi arī, likvidētas ne tikai padomju mums svesās rūpnīcas, kuras gan jau varēja reformēt, bet arī mūsu pašu.Pietrūka patiesi gudru saimnieku un patriotu starp tiem, kas ar naudu, viltu un melošanu vai varbūt mantkārību tika varas elitē.Tagad izrādās, ka visa musu ekonomika šodien turas uz ES naudas. Skumji.
 • Gunis Krāģītis
 • evenks Augusts

  evenks Augusts

  Es arī no Liepājas un pateikties par perspektīvu varam lielajai krievu tautai par 50 gadu viņu kultūras jūgu. Bet ...vai nevaram dzīvot normāli bez vidējā Eiropas līmeņa, bez šī amoka skrējiena par katru cenu, kam mums tas? Mums sava dzīve, krieviem sava, frančiem sava, ja jau tā iegrozījies. Zeme mums pietiekoši laba, ūdeņu pārbagātība, meži vairāk kā spējam nocirst, ko vēl pilnai laimei, tik jāstrādā un būs pa pilnam visa kā.

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!