Komentāri

Nākamā gada budžets ir sliktākais pēdējo piecu gadu laikā – tā uzskata Tirdzniecības un rūpniecības kamera (LTRK). Kā norāda tās valdes priekšsēdētājs Jānis Endziņš, viņi mēģina pārliecināt politiķus atteikties no Finanšu ministrijas piedāvājuma, kā nākamgad papildināt nākamā gada budžetu.

Endziņš gan nevēlējās minēt konkrētus valstsvīrus, taču bija pārliecināts, ka LTRK spēs atrast “dzirdīgas ausis” Saeimā – kaut vai opozīcijas partiju rindās.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Pie šā brīža Finanšu ministrijas īstenotās politikas Latvijas izaugsme nākamā gada laikā nebūs tik strauja, un, ja neuzlabosies dialogs, tad nozares ministra Jāņa Reira demisijas pieprasīšana joprojām ir aktuāla, apliecina LTRK vadītājs.

Endziņš norāda, ka valdība domā par to, kā pārdalīt no vienas kabatas uz otru, nevis valsts varētu nopelnīt. Naudu būtu iespējams nopelnīt uz banku sektora, kā arī nerezidentu nodokļa rēķina.

Skaties video:

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Džina popularitāte pasaulē pieaugusi pēdējos 10 gados, bet Latvijā – tikai pēdējo gadu laikā. Pēc Starptautiskā Vīnu un stipro alkoholisko dzērienu reģistra (IWSR) 2017. gada datiem džina patēriņš 2016. gadā ir audzis par 15% (pret 2015. gadu). Šodien džins ir viens no populārākajiem un izplatītākajiem alkoholiskajiem dzērieniem pasaulē. Tam ir dažādi garšu veidi, tomēr vispopulārākais nemainīgi ir tradicionālais džins –  ar izteiktu un patīkamu kadiķogu garšu.

Lasi vēl