9 komentāri

“Skaidrs, ka drošības spilvenam ir jābūt, un, ja nepildās budžets, tad var runāt par pievienotās vērtības nodokļa (PVN) likmes pieaugumu,” intervijā raidījumam “900 sekundes” sacīja finanšu ministre Dana Reizniece-Ozola. Viņa gan akcentēja, ka tagad par šādu scenāriju gan vēl negribētu runāt.

Reizniece-Ozola sacīja, – svarīgi, lai, strādājot pie likumprojektiem, nepazustu fokuss un to, ka nodokļu reforma nav nodokļu sloga samazināšana, bet gan tā pārnese no darbaspēka uz kapitāla un patēriņa nodokļiem.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Jau ziņojām, ka 2018. un 2019. gadā Latviju sagaida vērienīga nodokļu reforma, kuras laikā būtiski samazināsies nodokļu slogs darbaspēkam.

Skaties VIDEO un uzzini vairāk!

Līdz 20% paredzēts samazināt iedzīvotāju ienākuma nodokli, vienlaikus trīskāršojot ar nodokļiem neapliekamo minimumu algām līdz 1350 eiro. Tāpat paredzēts ieviest veselības nodokli, kas būs daļa sociāla nodokļa, atcelt solidaritātes nodokli, piemērot nodokļu atvieglojumus uzņēmumu reinvestētai peļņai un reformēt mikrouzņēmuma nodokli. Pārmaiņas kaismīgi atbalsta uzņēmēju organizācijas, uzsverot, ka bez tām Latviju, beidzoties ES fondu finansējumam, sagaida stagnācija.

TOP komentāri

 • meemais
  +8 +8 0

  meemais

  Lai šitais sūda valsts aparāts samazina sev algas un mazāk izzog valsts kasi tad tā pildīsies
 • Kaspars
  +7 +7 0

  Kaspars

  Valdība vienmēr atradīs veidu kā padarīt sabiedrību nabadzīgāku, nožēlojami vienkārši, ! Ar vienu roku dod , ar otru ņem - tāds ir Latvijas valdības sauklis !
 • -^
  +5 +5 0

  -^

  A kas lika zagt? Ņemat no savām algām.Kas paņemts reiz,vajadzētu atlikt atpakaļ.Tas ir pēdējais izsmiekls,visas"gudrās galvas" cilvēkiem acīs skatoties ņirgājas.Aiz restēm visus viņus.

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Kad ārā ir tik karsti cik Meksikā, ir jāēd tako, un Linda no ”Gatavo 3” ir sagatavojusi tam recepti. Šis ēdiens būs lielisks ne tikai paša vēderam, bet arī atsvaidzinās tavu cienasta piedāvājumu viesiem ballītē.

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Ik nedēļu Tele2 ”Gudrajā mājā” viesojas kāda savā profesijā panākumus guvusi persona. Šoreiz meža biezoknī Gustavu Terzenu apciemoja interjera dizainere, ”Amerikas Arhitektūras balvas 2017″ ieguvēja Santa Meikulāne. Dizainere uzskata, ka tehnoloģijas palīdz ērtāk apieties ar dažādām lietām, tāpēc labprāt apskatīja ”Gudro māju”, lai redzētu, ko no piedāvātajām funkcijām vēlētos iegādāties savai mājvietai.

Lasi vēl