FOTO: no šodienas apritē nonāk jaunā 20 eiro banknote!

Komentāri
FOTO: no šodienas apritē nonāk jaunā 20 eiro banknote!
LETA

No šodienas, 25. novembra, Latvijā līdz ar pārējām eirozonas valstīm iedzīvotāju rokās un maciņos sāks parādīties jaunās 20 eiro banknotes.

Tieši 20 eiro banknotes ir visizplatītākais nomināls Latvijā – to īpatsvars veido gandrīz trešdaļu.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Jaunās naudas zīmes apgrozībā parādīsies pakāpeniski ar banku starpniecību, taču vienlaikus varēs lietot arī vecā izlaiduma banknotes.

Jaunajai banknotei uzlabota pretviltošanas drošība un nedaudz mainīts dizains. Tajā iestrādāts grieķu mitoloģijas tēla – Eiropas – portrets un pirmo reizi izmantots logs, kas pret gaismu ir caurskatāms. Līdzīgs tika izmantots jau latu laikos 100 un 500 latu banknotēs.

Foto: jaunā 20 eiro banknote

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl