FM nodokļu reformā piedāvā variantu, kur ņemt naudu veselības aprūpei

Komentāri

Kur iegūt veselības aprūpei akūti trūkstošo finansējumu? Iespējamā atbilde uz šo jautājumu arī iekļauta Finanšu ministrijas piedāvātajā nodokļu reformā.

Ministrija rosina “iezīmēt” jeb novirzīt veselības nozarei vienu procentu no sociālās apdrošināšanas maksājumiem. Tāpat papildu finansējumu līdzīgi kā šogad vēl divus gadus veselības aprūpe varētu iegūt uz budžeta deficīta rēķina, ja tam “zaļo gaismu” dotu Brisele. Tomēr mediķu arodbiedrība Finanšu ministrijas darbu dēvē par brāķi, jo būtisks un stabils finansējuma avots tā arī nav atrasts.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Valdis Keris

Valdis Keris
LVSADA priekšsēdētājs

Pateikt, ka tas radīs simtiem miljonus eiro papildus budžetā, nodrošinot veselības aprūpes vajadzību apmierināšanu, tās ir pilnīgas muļķības, un tā ir nekompetence. Mēģinājums lepoties ar tādu darba rezultātu, manuprāt, ir tāda bezmērķīga pašu slavināšana, mēs jau redzējām vienreiz, pie kā tas noved, proti, runa ir par šī gada budžeta pieņemšanu, kur pēc tam brāķis bija jālabo, šeit ir pilnīgi analoga situācija.

Arodbiedrība kopā ar Slimnīcu biedrību šodien izplatījusi arī ārkārtas paziņojumu par nepamatoti zemajām algām nozarē un stihiskajiem darbinieku nemieriem, kas draud ar traģiskām sekām – pat ar neatliekamās palīdzības pārrāvumiem.

Video: LNT Ziņu sižets

Itālijas virtuve! Truša gaļas ragū ar pastu un gailenēm

Itālijas virtuve! Truša gaļas ragū ar pastu un gailenēm

Šī būs klasiska ragū recepte, kuras pamatā izmantosim truša gaļa. Jārēķinās, ka ragū pagatavošana prasīs salīdzinoši ilgu laiku, taču nekā sarežģīta šī ēdiena pagatavošanā nav, un zemāk esošajā video Uģis Veits no ”Gatavo 3” to parādīs.

Lasi vēl