FKTK ar 1,79 miljoniem eiro soda “SEB banku”

Finanšu un kapitāla tirgus komisija (FKTK) piemērojusi AS “SEB banka” soda naudu 672 684 eiro apmērā par pārkāpumiem noziedzīgi iegūtu līdzekļu legalizācijas un terorisma un proliferācijas finansēšanas novēršanas jomā un 1 121 140 eiro par pārkāpumiem starptautisko sankciju jomā, aģentūru LETA informēja FKTK.

Atpakaļ uz rakstu

3 komentāri

  • Artis Āboliņš

    Artis Āboliņš

    DEGVIELAS EKS-PORTS MUMS IR ,BET IM-PORTS NAV. TĀTAD NAUDAS EKS-PORTS , BET NAFTAS IM-PORTS. + VIŅU CENU UN NODOKĻU IZAUGSME -UN MŪSĒJĀ PAKĀPINĀTI .RAŽOTĀJI CEĻ CENU, BET MUMS BUDŽETA PIEAUGUMS .!!!!!! PRIEKŠ KAM STRĀDĀT, LABĀK PAR STARPNIEKU BIRŽĀ ,KĀ JAU GANDRĪZ VISĀS VALSTĪS. BET KRIEVIJĀ VAR MAZĀK NOPELNĪT- TUR TIK DAUDZ CENU NECEĻ.....MANTKĀRĪGIEM !!! DROŠI VIEN ASV BIRŽU APLIKS AR NODOKĻIEM + CO2 -LAI EIROPAS VALSTĪM BUDŽETU PAPILDINĀTU - !!!!! TĀS IR MANAS DOMAS. Tad tāpēc mums ''IR IEPIRKUMA BRĪŽA PIEAUGUMS", pat visas preces, pat zāles jau ir neizprotami gandrīz vis dārgākās u.c.
  • Arnis Antonovs
  • Liega Vikmane

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!