Finanšu ministrs: Krievijas embargo nav radījis būtiskus zaudējumus

Komentāri

Krievijas sankcijas un valsts īstenotais embargo nav radījis būtiskus zaudējumus Latvijas ekonomikai, intervijā raidījumā 900 sekundes sacīja finanšu ministrs Andris Vilks.

Viņš skaidroja, ka līdzekļi Latvijas ekonomikā atgriezīsies nākamgad, kad tiks pilnībā izmaksātas kompensācijas lauksaimniekiem, kas cietuši Krievijas embargo dēļ.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Finanšu ministrs neprognozēja ievērojamu ekonomikas ietekmi Krievijas embargo dēļ, taču gadījumā, ka ”Krievija turpinās tā pretim stāvēt rietumiem”, tad situācija varētu pasliktināties. Viņš arī ieteica Latvijas uzņēmējiem, kuru galvenais eksports tiek vests Krievijas virzienā, domāt par citiem ārvalstu tirgiem.

Jau ziņots, ka Krievija paplašina sankcijas attiecībā uz gaļas importu no Eiropas Savienības (ES) dalībvalstīm, proti, no 21. oktobra tās attieksies uz liellopu gaļas subproduktiem. Krievijas pārtikas un veterinārais dienests Rosseļhoznazzor pavēstījis, ka nav nekāda pamata uzticēties ES informācijai, ka minētie pārtikas produkti neapdraud cilvēka veselību.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl