VL-TB/LNNK un JKP mēģinās panākt valsts fiskālās politikas un disciplīnas pārskatīšanu

Nacionālā apvienība “Visu Latvijai!” – “Tēvzemei un Brīvībai/LNNK” (VL-TB/LNKK) un Jaunā konservatīvā partija (JKP) parakstījušas Saprašanās memorandu, vienojoties par līdzīgu redzējumu Latvijas efektīvākai izejai no Covid-19 krīzes, kas tostarp paredz valsts fiskālās politikas un disciplīnas pārskatīšanu.

Atpakaļ uz rakstu

2 komentāri

  • S

    S

    Smieklīgi ir tas, ka jau gandrīz 2 mēnešus runā, ka dīkstāves pabalstu sadale nav pareiza, bet ne VID, ne Reirs to nesaprot,arī neviens augšas to viņiem necenšas ieskaidrot. Tagad, kad ražojoši uznēmumi spiesti nestrādāt, izrādās, ka tieši valsts augstie ierēdņi ir tā pārstrādājušies, ka jāsaņem piemaksas ap tūkstoti, bet mediķiem katru procentiņu staipīja tā un šitā, kam jā, kam nē. Tāpat arī nejūt, ka kaut ko plānotu, lai nodokļu sistēmu vienkāršotu un uzlabotu, pato samazināšanu primāras eksistences uzlabošanai vispār nerunāsim.Nu jau sāk runāt, ka tie 4 miljardi būs ar laiku VISAI tautai jāatdod. Tagad gan visai tautai ne viss pienākas.
  • Kalns dzemdēja peli

    Kalns dzemdēja peli

    Kā var saprast,tad samazināt PVN 21% likmi pārtikai un atcelt noziedzīgo OIK abas partijas,acīmredzami,nemaz nevēlas!

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!