VID plāno ieviest vienoto kontu nodokļu maksāšanai

1 komentārs
VID plāno ieviest vienoto kontu nodokļu maksāšanai
Vladislavs Proškins / f64

Ieviesīs vienotu kontu vairāku nodokļu maksāšanai. Valsts ieņēmumu dienesta (VID) mērķis esot palīdzēt uzņēmējiem ietaupīt gan laiku, gan naudu. Izmaiņas likumos šodien tiks nodotas saskaņošanai ieinteresētajām pusēm.

Šobrīd nodokļu maksātāji veic iemaksu 49 nodokļu kontos. Vienotā nodokļu konta risinājums ļautu ietaupīt gan laiku, gan pārskaitījumu izdevumus. Patlaban tiek plānots, ka vienotajā kontā varēs ieskaitīt 16 dažādus maksājumus, sākot ar iedzīvotāju ienākuma nodokli un beidzot ar patentmaksu.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Taču tas neattieksies, piemēram, uz nekustamā īpašuma vai transportlīdzekļu nodokli, jo tos administrē pašvaldības vai Ceļu satiksmes drošības direkcija. VID vēl jāveic sagatavošanās darbi, tāpēc šādu kārtību varētu ieviest no 2021. gada.

TOP komentāri

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Itālijas virtuve! Truša gaļas ragū ar pastu un gailenēm

Itālijas virtuve! Truša gaļas ragū ar pastu un gailenēm

Šī būs klasiska ragū recepte, kuras pamatā izmantosim truša gaļa. Jārēķinās, ka ragū pagatavošana prasīs salīdzinoši ilgu laiku, taču nekā sarežģīta šī ēdiena pagatavošanā nav, un zemāk esošajā video Uģis Veits no ”Gatavo 3” to parādīs.

Lasi vēl