VID nodrošinās klientu apkalpošanu klātienē tikai “zaļajā režīmā”

0 Komentāru
VID nodrošinās klientu apkalpošanu klātienē tikai “zaļajā režīmā”
ROMĀNS KOKŠAROVS, F64

Valsts ieņēmumu dienests (VID) no šodienas pakalpojumus klātienē sniegs tikai “zaļajā režīmā”, pavēstīja VID pārstāvji.

Tas nozīmē, ka turpmāk gan VID darbinieki, gan klienti visā Latvijā varēs sniegt un saņemt klātienes pakalpojumus tikai ar vakcinācijas sertifikātiem.

Lasi vēl – No šodienas uz trim mēnešiem stājas spēkā ārkārtējā situācija. Ar kādiem ierobežojumiem jārēķinās?

Arī turpmāk pieteikties klātienes apmeklējumam varēs, zvanot pa tālruni 67120005, un ierodoties jebkurā VID klientu apkalpošanas centrā līdzi būs jābūt personu apliecinošam dokumentam (pase vai ID karte) un derīgam vakcinācijas sertifikātam.

Tie iedzīvotāji, kuriem nav vakcinācijas sertifikāta, visus VID pakalpojumus arī turpmāk varēs saņemt elektroniski VID Elektroniskajā deklarēšanas sistēmā. VID konsultācijas var saņemt, zvanot uz VID Konsultatīvo tālruni 67120000 vai uzdodot jautājumu rakstiski VID EDS sadaļā “Sarakste ar VID”. Zvanot uz VID Konsultatīvo tālruni 67120000, ikviens var saņemt arī personificētu konsultāciju, ja vien zvanot pieslēdzas VID EDS un nosauc tur redzamo kodu.

Apmeklējot klientu apkalpošanas centrus, apmeklētājiem ir jābūt piesardzīgiem un atbildīgiem un jāievēro visi valstī noteiktie piesardzības pasākumi – vilkt sejas masku, ieturēt divu metru distanci no citiem cilvēkiem, dezinficēt rokas, ievērot respiratoro higiēnu un citus nosacījumus savai un apkārtējo drošībai. Iedzīvotāji nedrīkst apmeklēt VID klientu apkalpošanas centrus, ja ir elpceļu slimības pazīmes, kā arī ja noteikta pašizolācija, mājas karantīna vai stingrā izolācija.

Informācija par VID klientu apkalpošanas centriem pieejama VID tīmekļvietnē “www.vid.gov.lv” sadaļā “Kontakti – Kā ar mums sazināties? – Klientu apkalpošana”. Savukārt par nosacījumiem vienotajos valsts un pašvaldības klientu apkalpošanas centros (VPVKAC) VID aicina interesēties attiecīgajā pašvaldībā.

0 Komentāru