3 komentāri
VID “aizrotētais” Čerņeckis no šodienas sāk strādāt Nodokļu parādu piedziņas pārvaldē
Foto: LETA

Augsta Valsts ieņēmumu dienesta amatpersona – līdzšinējais ģenerāldirektores vietnieks noziedzības apkarošanas jomā Kaspars Čerņeckis – no šodienas tiek pārcelts citā amatā. Rotācijas ietvaros viņš kļuvis par Nodokļu parādu piedziņas pārvaldes direktoru.

Valsts ieņēmumu dienesta ģenerāldirektore Ināra Pētersone pagaidām nav nosaukusi kandidātus uz tagad vakanto vietnieka amatu. Taču zināms, ka pārraudzību pār Finanšu policijas pārvaldi un Muitas policijas pārvaldi, kuras bija pakļautas Čerņeckim, uzņēmusies ģenerāldirektore.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Nesen amatus mainījuši arī abu minēto pārvalžu priekšnieki. Līdzšinējais Muitas policijas šefs Edijs Ceipe sācis pildīt Finanšu policijas priekšnieka pienākumus, bet Finanšu policijas vadītājs Kaspars Podiņš stājies Muitas policijas priekšnieka amatā. Kopumā dažādas rotācijas skar 39 Valsts ieņēmumu dienesta darbiniekus.

TOP komentāri

 • cik labi
  0 0 0

  cik labi

  laba vietiņa, var piedzīt parādus, bet var arī nepiedzīt... Un ja ņem vērā, kādi nodokļu parādi ir lielajiem "biznesmeņiem", tad katram kļūst skaidrs, kā ir ar to piedzīšanu. Parādi krajas gadiem ilgi, un neviens to neredz, vai arī negrb redzēt?
 • Inga
  0 0 0

  Inga

  Ārprāts. Kas notiek mūsu valstī. Tas jau vairs vārdiem nav aprakstāms....
 • Joks - cerams

Pievienot komentāru

Ienāc ar sociālo tīklu profilu vai ievadi savu vārdu

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl