Valdība akceptē 2018. gada budžetu; par galveno prioritāti nosaka veselības aprūpi

1 komentārs

Valdība pieņēmusi jauno valsts budžetu, nākamā gada izdevumus apstiprinot gandrīz deviņu miljardu eiro apmērā. Par jaunā budžeta galveno prioritāti ir atzīta finansējuma palielināšana veselības aprūpei.

Pirms ministri apstiprināja jauno budžetu, asa vārdu apmaiņa valdībā izvērtās ar arodbiedrību līderiem. Vislielāko kritiku pauda mediķu arodbiedrības vadītājs Valdis Keris. Viņš norādīja, ka budžets neatspoguļo, kā tiks palielinātas algas nozarē strādājošajiem. Keris arī pārmeta, ka ar likuma spēku nav noteikts veselības aprūpes finansējuma pieaugums līdz 4% no iekšzemes kopprodukta 2020. gadā. Ja iebildumi netiks ņemti vērā, Keris sola atsaukt mediķu arodbiedrības atbalstu gan nodokļu reformai, gan budžetam.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti
Valdis Keris
Mediķu arodbiedrības vadītājs

Varat to nedarīt, protams. Varat pasmieties par mums. Mēs tad savu atbalstu atsauksim un nākamajās vēlēšanās pasmiesimies par jums.

Kritiku noraidot kā nepamatotu, valdības vadītājs Māris Kučinskis nepalika atbildi parādā Valdim Kerim.

Māris Kučinskis
Ministru prezidents

Kam valdība pieliek naudu visvairāk, tie visi ir neapmierināti. Tā prakse būs laikam jāizbeidz.

TOP komentāri

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Ātri pagatavojami un veselīgi! Vasarīgie augļu salāti ar kazas sieru

Ātri pagatavojami un veselīgi! Vasarīgie augļu salāti ar kazas sieru

Netradicionāli Annai Pannai no ”Gatavo 3”, kura ierasti mums pamāca dažādu lielāku un mazāku kūciņu pagatavošanu, šoreiz viņa prezentēs recepti ļoti viegliem un vasarīgiem augļu salātiem. Salātu pagatavošana būs ne tikai ātra, bet arī variācijas tiem var būs visdažādākās, atkarībā no tā, kādas sastāvdaļas tajā brīdī pieejamas.

Brienot cauri meža biezoknim, pavārs Ēriks Dreibants paviesojas Tele2 projektā „Gudrajā mājā”

Brienot cauri meža biezoknim, pavārs Ēriks Dreibants paviesojas Tele2 projektā „Gudrajā mājā” 1

Šonedēļ Tele2 projektā ”Gudrajā mājā” viesojās tautā iecienītais pavārs, restorāna ”Restorāns 3” šefpavārs Ēriks Dreibants. Tā kā pavārs dzīvo laukos, viņam bija īpaši noderīgi uzzināt par ”Gudrās mājas” iespējām un funkcijām. Lai pārliecinātos, ka ”Gudrā māja” darbojas arī meža biezoknī, jo tad viņa lauku māja nebūtu izņēmums.

Lasi vēl