Valdība akceptē 2018. gada budžetu; par galveno prioritāti nosaka veselības aprūpi

1 komentārs

Valdība pieņēmusi jauno valsts budžetu, nākamā gada izdevumus apstiprinot gandrīz deviņu miljardu eiro apmērā. Par jaunā budžeta galveno prioritāti ir atzīta finansējuma palielināšana veselības aprūpei.

Pirms ministri apstiprināja jauno budžetu, asa vārdu apmaiņa valdībā izvērtās ar arodbiedrību līderiem. Vislielāko kritiku pauda mediķu arodbiedrības vadītājs Valdis Keris. Viņš norādīja, ka budžets neatspoguļo, kā tiks palielinātas algas nozarē strādājošajiem. Keris arī pārmeta, ka ar likuma spēku nav noteikts veselības aprūpes finansējuma pieaugums līdz 4% no iekšzemes kopprodukta 2020. gadā. Ja iebildumi netiks ņemti vērā, Keris sola atsaukt mediķu arodbiedrības atbalstu gan nodokļu reformai, gan budžetam.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti
Valdis Keris
Mediķu arodbiedrības vadītājs

Varat to nedarīt, protams. Varat pasmieties par mums. Mēs tad savu atbalstu atsauksim un nākamajās vēlēšanās pasmiesimies par jums.

Kritiku noraidot kā nepamatotu, valdības vadītājs Māris Kučinskis nepalika atbildi parādā Valdim Kerim.

Māris Kučinskis
Ministru prezidents

Kam valdība pieliek naudu visvairāk, tie visi ir neapmierināti. Tā prakse būs laikam jāizbeidz.

TOP komentāri

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Kas gan var būt vēl spilgtāks rudens vēstnesis par ķirbi? Jā, rudens tik tiešām ir klāt, un ar ķirbju piedāvājumu problēmu nav. Anna Panna no ”Gatavo 3” komandas aicina izmantot šo šobrīd tik bieži sastopamo ogu baltās šokolādes un ķirbju trifeļu pagatavošanai, kas būs gards pārsteigums gan ģimenei, gan viesiem.

Lasi vēl