Komentāri

Nodokļu attīstības programmā turpmākos piecus gadus netiks ieviestas izmaiņas, solīja Ministru prezidente Laimdota Straujuma.

Šāds lēmums pieņemts, lai uzņēmēji varētu rēķināties ar to, kas notiks nākotnē.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Darbs pie šāda plāna tiks uzdots Finanšu ministrijai, savukārt galējo lēmumu pieņems nākamā valdība, skaidroja L. Straujuma.

Tāpat premjerministre aicināja ievērot “saprātīgo protekcionismu” – iedzīvotājus viņa mudināja “ēst Latvijas produktus”. Tāpat Ministru prezidente aicināja arī pašvaldību un valsts iestāžu pārstāvjus atbalstīt vietējos ražotājus, veicot pārtikas iepirkumus.

“Skaties.lv” jau ziņoja, ka Latvijā tiks ieviesa ”Bordo karotītes” zīme, aicinot iedzīvotājus pirkt vietējo preci, kā arī pašvaldību iepirkumos izvēlēties šos produktus. ”Bordo karotītes” zīme tiks ievieta tiem produktiem, no kuriem vismaz 95% produktu ir ražoti Latvijā.

Lai mazinātu Krievijas embargo sekas, Latvija plāno arī pastiprināti pievērsties piena produktu eksportam uz Ķīnu un Apvienotajiem Arābu Emirātiem (AAE). “Jaunas mūsu pārstāvniecības ir atklātas Apvienotajos Arābu Emirātos un Indijā. Ļoti patīkami ir arī tas, ka mums būs piena eksporta sertifikāts uz Ķīnu,” LNT raidījumā “900 sekundes” stāstīja Ministru prezidente.

Latvijas piena ražotājiem un pārstrādātājiem pēkšņi aizvērtais Krievijas tirgus sagādājis lielas galvassāpes. Palīgā tiek saukta gan valdība, gan bankas, gan Latvijas iedzīvotāji. Jau ziņots, ka trešdien Latvijas lielveikalu plauktos nonāk pirmie Latvijas ražotie piena produkti, kurus kopš pagājušās nedēļas liegts ievest Krievijā tur noteikto sankciju dēļ. Ražotāju aicinājumam palīdzēt atsaukušies lielveikali ”Rimi” un ”Maxima”.

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Džina popularitāte pasaulē pieaugusi pēdējos 10 gados, bet Latvijā – tikai pēdējo gadu laikā. Pēc Starptautiskā Vīnu un stipro alkoholisko dzērienu reģistra (IWSR) 2017. gada datiem džina patēriņš 2016. gadā ir audzis par 15% (pret 2015. gadu). Šodien džins ir viens no populārākajiem un izplatītākajiem alkoholiskajiem dzērieniem pasaulē. Tam ir dažādi garšu veidi, tomēr vispopulārākais nemainīgi ir tradicionālais džins –  ar izteiktu un patīkamu kadiķogu garšu.

Lasi vēl