Slimības pabalsti 5 centi dienā un bezdarbnieku pabalsti 7 centi dienā Latvijā ir realitāte, pauž Reirs

Latvijā slimības pabalsti piecu centu apmērā dienā, kā arī bezdarbnieku pabalsti septiņu centu apmērā dienā ir realitāte, paudis finanšu ministrs Jānis Reirs (JV).

Atpakaļ uz rakstu

2 komentāri

  • S

    S

    Bet vai pašiem darbu ņēmējiem arī nav jādomā? Tie paši mikromaksātāji-saprotu, ka, biznesu uzsākot, maksā maz vai nemaz, bet tālāk? Kur lai tās iemaksas rodas? Tas, ka kādi mums ir, kam algas ir neadekvāti lielas, tas ir fakts, bet šoreiz ne par tiem ir runa.Un kādas pensijas pēc gadiem būs tiem, kas tagad dzīvo jau no pabalstiem, jo "par minimālo jau nestrādās, pabalstos saņem vairāk"? Tā bieži runā 30/40gadnieki ar pamatskolas izglītību (labākajā gadījumā) bez profesijas.
  • ilga

    ilga

    tas notiek,kapec neviens nav ieinteresejies ,latvijas pasta.alga tiek celta,bet tai pasa laika-likvide iecirknus ,pardalot parejiem pastniekiem.lidz ar to slodze netiek nekada veida samazinata uz darba apjomu,bet gan palielinata,plus vel janem vera uz kadu principu tiek rekinata algas lielums.jo fiziski ,tas ir verga darbs,kas tani nav ieksa ,tas ari neko nesaprot.bet protams ir zinama fraze,nepatik ej prom,bet ,isti to darbu daudzi negrib darit,ir jau pieradijies.atnak un aizmuk,jo ta ir ne fiziski smagi ,bet ari psihologiski gruts darbs.

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!