Situācija ir katastrofāla: no jauna piešķirtās pensijas ir vien 360 eiro

Šobrīd vidējais jaunpiešķirtās pensijas apmērs ir 360 eiro – tas ir katastrofāli maz, secina Labklājības ministrijā.

Atpakaļ uz rakstu

44 komentāri

 • Andra īsiņa

  Andra īsiņa

  Mammai 300, viņa uz gultas, mainu pamperus, tā jādzīvo un vēl visi maksājumi jāsamaksā....
 • Juris Bickovskis

  Juris Bickovskis

  Sociālā nevienlìdzība ir korupcijas un ēnu ekonomikas sekas. Korupcija ir ierēdņu un amatpersonu shēmošana sakarā ar ilglaicīgu atrašanos vienā amatā un pazīšanos, to var izbeigt rotācijas.
  Bet ēnu ekonomika ir tāda maksājumu līdzekļu aprite, kuriem nevar pierādìt izcelsmi, tādai definīcijai par 100% atbilst skaidra nauda.
  Turoties pie grašiem un balsojot par vieniem un tiem pašiem valsts turpinās stagnēt.
  Tas, ka to jums nesaka pa TV, norāda uz to, ka masu mediji ir korumpētas valsts varas dezinformācijas instruments.
 • JāJā

  JāJā

  Vaina nav sistēmā!? Kāpēc neaprēķina nostrādāto PSRS? Kur paliek "trekno" gadu aprēķins? Jā, ja sistēma domāta, lai apis*tu iedzīvotājus, tad tur vainas tiešām nav.
 • Iveta

  Iveta

  360 ir katastrofāli maz. To vismaz saprot. Bet nav kauna no tās nelielās naudas vilkt no ienākuma nodokli cilvēkiem kuri mūžu strādājot ir maksājuši nodokli. Tur gan ir sistēmas un likumu vaina. Un arī tajā ka daudzi pensionāri nevarot izdzīvot ar pensiju sāk piestrādāt,un viņiem to algu pieskaita kā otru algotu darbu un nodokli novelk no pirmā eiro. Arī tas nav korekti un pareizi. Un arī tur sistēmas un likumu vaina.
  • Tīna

   Tīna

   360 ir ļoti laba pensija, ja ņem vērā, ka daudzi saņem tikai ap 200 un kur tad vēl minimālās algas saņēmējus, kas saņem tikai 350 apmēram, tas ir uz rokas. viss šajā valstī ir gaļīgā pēcpusē! Es protams nerunāju, par tiem, kas saņem aploksnes, bet ir ļoti liela daļa, kas tiešām saņem to miņimālo.
 • jā
 • Deģenerātu valdība

  Deģenerātu valdība

  Godmanis atņēma pensijas tās nozagdams gaišā dienas laikā no valsts sociālā budžeta uzdāvinot tautiešiem vienu miljardu un vēl otru miljardu sagrabināja pa citiem budžetiem. Cukurfabrikas likvidēja ar nodomu, ka ievedīs no Dānijas tur piederošajām Godmanim cukurfabrikām = totālākais korupcijas skandāls Eiropas Savienībā. Kalnmeiers ir bijušais Parex bankas jurists, kas iešļīķerēts par ģen. prokuroru. Kurn nu vēl tālāk?
 • Jāzeps vīnes

  Jāzeps vīnes

  Brauciet dzīvot uz valstīm kur laba sociālā sistēma !!!! Tad, cik liela pensija ,būs pie kājas, jo valsts piemaksās trūkstošo bez problēmām !!!!!! Vai vieglāk ir sēdēt savās suņu būdās lv laukos un gaudot ka vainīgi lv deputāti !! A to ka lv shēmo un nemaksā nodokļus 95 % lv iedzīvotāji , to kautkā piemirstat !! Katrs savu likteni izvēlas pats un tādu viņu arī vecumdienās saņem !!!!
 • spriidiic

  spriidiic

  Valsts pensiju fondu godmanis atdeva pareksam , tāpēc meklēsim godmani un pajautāsim - kur mana pensija?!
 • Persiks
  +21 +21 0

  Persiks

  Vajag noteikt maksimālo pensiju. Piemēram 2500eiro... Tad pensijām priekš visiem pietiktu. Nespēju pat iedomāties kādas iemaksas bija jāveic, lai tiktu aprēķināta pensija 19000 eiro. Diemžēl lielākās algas un pensijas saņem un saņems valdošā kliķe.. Un neviens no viņiem nav ieinteresēts "piemest" klāt parastai tautai. Pensionāri ar mazajām pensijām spiesti strādāt, lai izdzīvotu... Bet kas tad cits strādās par sētniekiem, apkopējām, sargiem...
 • Zzz

  Zzz

  Ka nav kauna cik var gremdet cilvekus. Varbut deputatiem vaidzetu skabekli piegriest lai vini padzivo uz grasiem. Tad varbut padomas ka mes parasti cilveki kuri viniem ticeja gajam balsot lai tikai butu labklaiba un mes varetu dzivot. Bet palikam pie sasistas siles nabagie pensijas cilveki macas izdivot par savu mazo pensiju, paliekam vid paradnieki. Cik vel mums bus jacies?

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!