Komentāri
Saeima steigs labot pieļautās kļūdas; šodien paredzēts pieņemt Kučinska piedāvātās izmaiņas

Iepriekš pieļautās kļūdas lēmumos par nodokļiem šodien ar steigu labos Saeima. Pirmajā lasījumā paredzēts pieņemt premjera Māra Kučinska pagājušajā nedēļā piedāvātās izmaiņas.

Patlaban spēkā esošie likumi paredz, ka nākamgad būs jāmaksā minimālās sociālās iemaksas, bet mikrouzņēmumu nodokļa likme tiks samazināta līdz 5%. Tomēr Premjers ir rosinājis atteikties no minimālajām iemaksām un likmi mikrouzņēmumiem paaugstināt līdz 15%.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Ar šādiem priekšlikumiem nav mierā koalīcijas partija ”Vienotība”. Tā rosina ļaut mazākiem mikrouzņēmumiem izvēlēties – maksāt mazāku likmi un minimālās sociālās iemaksas vai arī maksāt 15% apgrozījuma. Partija arī rosina tikai atlikt minimālo sociālo iemaksu ieviešanu, nevis atcelt pavisam.

Gan premjers, gan finanšu ministre Dana Reizniece-Ozola atzinuši, ka daļa “Vienotības” priekšlikumu ir pieņemami, tomēr vienošanos nav izdevies panākt. Tas nozīmē, ka valdības vadītājam būs jācer uz opozīcijas balsīm, un tas jau radījis šaubas par valdības rīcībspēju. Galīgo lēmumu Saeima plāno pieņemt nākamnedēļ.

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Kad ārā ir tik karsti cik Meksikā, ir jāēd tako, un Linda no ”Gatavo 3” ir sagatavojusi tam recepti. Šis ēdiens būs lielisks ne tikai paša vēderam, bet arī atsvaidzinās tavu cienasta piedāvājumu viesiem ballītē.

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Ik nedēļu Tele2 ”Gudrajā mājā” viesojas kāda savā profesijā panākumus guvusi persona. Šoreiz meža biezoknī Gustavu Terzenu apciemoja interjera dizainere, ”Amerikas Arhitektūras balvas 2017″ ieguvēja Santa Meikulāne. Dizainere uzskata, ka tehnoloģijas palīdz ērtāk apieties ar dažādām lietām, tāpēc labprāt apskatīja ”Gudro māju”, lai redzētu, ko no piedāvātajām funkcijām vēlētos iegādāties savai mājvietai.

Lasi vēl