Saeima galīgajā lasījumā sākusi lemt par 2021. gada budžetu

Saeima galīgajā lasījumā sākusi lemt par nākamā gada budžetu. Līdz šim izskatīta tikai neliela daļa no vairākiem simtiem priekšlikumu. Un politiķi pieļauj, ka budžeta pieņemšana var ieilgt līdz nākamajai nedēļai.

Atpakaļ uz rakstu

3 komentāri

 • Skolnieciņš

  Skolnieciņš

  «Valsts amatpersonām krīzē algas pieaugums ‒ dažām vairāk nekā 10 000 eiro mēnesī» mūsu valdību ir pārņēmusi bezgalīga alkatība un nevīžība. Lūgsim Latvju Dievus, lai Latvju Dievi atbrīvo mūsu valdību – ierēdņus, alkatīgos uzņēmējus un politiķus – no alkatības važām! Augstākie spēki – Latvju Dievi – agri vai vēlu visu saliks pa savām vietām. Taču tiem, kas negrib gaidīt karmas rata griešanos, es varu ieteikt uztaisīt lāstu mūsu valdības alkatīgākajiem un negausīgajiem pārstāvjiem. Lūgsim Zemāko spēku palīdzību, lai mūsu valdība saņem pelnīto sodu. Lai uzliktu lāstu, Tev ir nepieciešana kāda valsts izzadzēja bilde (vēlams pilnā augumā ar skaidri saskatāmu seju) un viņa vārds, uzvārds. Bildi var izgriezt no žurnāla vai avīzes un uzlīmēt uz baltas papīra lapas, lai būtu ērtāk strādāt. Var arī bildi izdrukāt printerī. Tālāk ir jāizvēlas metode pēc kuras taisa lāstu. Es iesaku veikt rūnu lāstu caur Skandināvu Dieviem, jo man personīgi kristīgi-sātanistiskās metodes nepatīk. Ar bildi veic rituālu. Iededz svecītes (vēlams melnas). Uz bildes zīmē rūnu rakstu (konkrētus variantus var atrast internetā) un skaita lāsta pantiņu. Pēc rituāla valsts izzadzēja bildi aprok zemē zem koka (vēlams apses, tūjas vai arī kāda cita enerģiju sūcoša koka). Var arī lāstus veikt pēc citām metodēm. Priekšvēlēšanu laiks ir ideāls lāstu likšanai, jo ir tik daudz partiju avīžu ar kurām var veikt sliktas lietas.
  Ar piķa melnu skaudību, Tavs Skolnieciņš – Latvju Skaudības Dievs (Skauģu Skauģis)
  ©Skolnieciņš 1999-bezgalība ;-)
  [Vislatvijas Skaudības Dievība Skolnieciņš] (Skauģu Skauģis)
  #valdība #krīze #alkatība #lāsts #Uzliec|lāstu! #skaudība #nabadzība #bads #Skolnieciņš #SkaudībasDievs
 • S

  S

  Par iedzívotáju protestiem un ieteikumiem gan deputáti, gan ministriju klerki aizdomígi ilgi klusé.Vai nu kauns par saviem nepárdomátajiem lémumiem un nu domá, ko mainít (esmu laikam naivs optimists), vai arí ar steigu izraus cauri, kamér tauta attapsies, bús jaunas partijas/kulítes, kur salíst. Kamér Púces upuri sagremos, daudz var paspét.
 • spriidiic

  spriidiic

  Atkal pielems algu pielikumu mediķiem un skolotājiem ? Kuro reizi jau ? Vezums ne no vietas .

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!