“Reverta” pārdevusi “Skonto” kompleksu

Komentāri
“Reverta” pārdevusi “Skonto” kompleksu
Foto: LETA

No bijušās “Parex bankas” atdalītās slikto aktīvu bankas, AS “Reverta”, valdījumā esošais “Skonto” komplekss par 13,8 miljoniem eiro ir pārdots tā jaunajam īpašniekam – SIA “SSA”. Atgūtie naudas līdzekļi jau tuvākajā laikā tiks atmaksāti Valsts kasei.

“”Skonto” komplekss bija viens no sarežģītākajiem “Reverta” objektiem, un tā pārdošanu varam vērtēt kā izteikti veiksmīgu, jo līdz ar šo darījumu valsts atgūs ļoti nozīmīgus naudas līdzekļus,” komentējot darījumu, norāda AS “Reverta” valdes loceklis, vecākais viceprezidents Edgars Miļūns.

Interesi par “Skonto” kompleksa iegādi izrādīja vairāki investori. Pēc izvērtēšanas par izdevīgāko tika atzīts SIA “SSA” piedāvājums. Šā gada 15.jūlijā darījums, tostarp naudas pārskaitījums, tika pilnībā pabeigts.

2012. gada 16. jūlijā AS “Reverta” bija noslēgusi līgumu ar SIA “SSA”, kas paredzēja nodrošināt stadiona turpmāku izmantošanu futbola spēlēm un citām sporta aktivitātēm uz noteiktu laika periodu. 2013. gada septembrī objekts “Skonto” kā investīciju projekts tika izlikts pārdošanā.

Savulaik AS “Parex banka” izsniegtā kredīta mērķis bija “Skonto” stadiona iegāde un attīstība. Ilgstošu kredītsaistību nepildīšanas dēļ 2011. gadā objektu pārņēma lielākais nodrošinātais kreditors – AS “Reverta”.

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Džina popularitāte pasaulē pieaugusi pēdējos 10 gados, bet Latvijā – tikai pēdējo gadu laikā. Pēc Starptautiskā Vīnu un stipro alkoholisko dzērienu reģistra (IWSR) 2017. gada datiem džina patēriņš 2016. gadā ir audzis par 15% (pret 2015. gadu). Šodien džins ir viens no populārākajiem un izplatītākajiem alkoholiskajiem dzērieniem pasaulē. Tam ir dažādi garšu veidi, tomēr vispopulārākais nemainīgi ir tradicionālais džins –  ar izteiktu un patīkamu kadiķogu garšu.

Lasi vēl