Puntulis: Minimālās sociālās iemaksas ir jāveic ikvienam pilsonim

Minimālās valsts sociālās apdrošināšanas obligātās iemaksas ir jāveic ikvienam Latvijas pilsonim, jo jebkuram ir jābūt sociāli nodrošinātam, neatkarīgi, vai persona darbojas kultūras vai kādā citā nozarē, intervijā “900 sekundēm” sacīja kultūras ministrs Nauris Puntulis (NA).

Atpakaļ uz rakstu

8 komentāri

 • S

  S

  Kad slēdza skolas, pedagogiem ieteica pārprofilēties, atrast citas profesijas. Vai citu profesiju bezdarbnieki ir citādi? Bija zinas, ka viens otrs "mākslinieks" pāris mēnešu dīkstāves laikā neesot varējis nopelnīt vairākus tūkstošus.Ja tik labi varēja pelnīt, tad kur tie iekrājumi-atbalsta spilveni?
 • guna

  guna

  Par nenodrošinātiem lai mazās pensijas būtu kaut cik normālas vajagot tikai nieka 5 miljonus bet 100 miljoni aiziet vidējām pensijām .
 • gunta

  gunta

  Vai arī tiem kam valsts maksā mazu algu , daudz mazāku par minimālo algu te ir runa par invalīdu asistentiem tiem par 2 grupas invalīdu asistēšanu maksā ap 50 eiro kāds minimums te iespējams , te jāskatās pēc profesijas un vecuma un invaliditātes , pat celtniecībā var būt ka invalīds syrādā uz puslidzi
 • Men

  Men

  Par "brīvprātīgajiem" tika aizmirsts - kāpēc citiem jāmaksā par tādiem?
 • Līga

  Līga

  Nodrošiniet visiai tautai darbu un tad visi maksās. Atjaunojiet visas nolikvidētās fabrikas, cukurfabrikas, radio rūpnīcu, straumi, busiņi Latvija, Rīgas vagonu rūpnīcu.....un tā tālāk. Kurš to visu nolikvidēja pret eiropas kompensācijām?
  • bauris

   bauris

   Jūs nosaucāt vienu simto daļu no visa ,kas būtu jāatjauno!
  • Maigonīts

   Maigonīts

   Nu Līgas kundze nu! Vai tiešām jūs nesaprotat, ka komunisms ir pagājis un valdībai nav pienākums nodarboties ar komercdarbību.
 • Ģirts Ušķis

  Ģirts Ušķis

  Nevaig pelīt uz Latvījas iedzīvotājiem ,bet uz Latvījas ģeogrāfiskā stāvokļa 3 ostas un nemāk nopelņīt visai tautai........Valdīda nepareizā virzienā skatās.

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!