1 komentārs

Prokuratūra nosūtījusi uz tiesu visu “Latvijas Krājbankas” krimināllietu, kurā apsūdzēti pieci bijušie bankas vadītāji.

Daļa no “Krājbankas lietas” jau tiek iztiesāta – tajā apsūdzētie ir bijušais bankas prezidents Ivars Priedītis un īpašnieks Vladimirs Antonovs.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Ekrānuzņēmumi

Tagad uz tiesu nosūtīta galvenā krimināllieta, kurā bez jau minētajām amatpersonām uz apsūdzēto sola nonāks arī pārējie krājbankas valdes locekļi. Apsūdzības uzrādītas par finanšu līdzekļu – svešas mantas – piesavināšanos lielā apmērā vai tās organizēšanu un atbalstīšanu.

Tāpat likumsargi “Latvijas Krājbankā” saskatījuši dienesta pilnvaru ļaunprātīgu izmantošanu, statistiskās informācijas viltošanu un noziedzīgi iegūtu līdzekļu legalizāciju. Saskaņā ar apsūdzību no krājbankas esot piesavināti 90 miljoni eiro. Atgādinām, ka banku uzraugs “Latvijas Krājbankas” darbību apturēja 2011. gada nogalē, konstatējot lielu naudas iztrūkumu.

TOP komentāri

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Ātri pagatavojami un veselīgi! Vasarīgie augļu salāti ar kazas sieru

Ātri pagatavojami un veselīgi! Vasarīgie augļu salāti ar kazas sieru

Netradicionāli Annai Pannai no ”Gatavo 3”, kura ierasti mums pamāca dažādu lielāku un mazāku kūciņu pagatavošanu, šoreiz viņa prezentēs recepti ļoti viegliem un vasarīgiem augļu salātiem. Salātu pagatavošana būs ne tikai ātra, bet arī variācijas tiem var būs visdažādākās, atkarībā no tā, kādas sastāvdaļas tajā brīdī pieejamas.

Brienot cauri meža biezoknim, pavārs Ēriks Dreibants paviesojas Tele2 projektā „Gudrajā mājā”

Brienot cauri meža biezoknim, pavārs Ēriks Dreibants paviesojas Tele2 projektā „Gudrajā mājā” 1

Šonedēļ Tele2 projektā ”Gudrajā mājā” viesojās tautā iecienītais pavārs, restorāna ”Restorāns 3” šefpavārs Ēriks Dreibants. Tā kā pavārs dzīvo laukos, viņam bija īpaši noderīgi uzzināt par ”Gudrās mājas” iespējām un funkcijām. Lai pārliecinātos, ka ”Gudrā māja” darbojas arī meža biezoknī, jo tad viņa lauku māja nebūtu izņēmums.

Lasi vēl