“PNB Banka”: Filiāles nav slēgtas un turpina apkalpot klientus

Pievienot komentāru
“PNB Banka”: Filiāles nav slēgtas un turpina apkalpot klientus
RŪTA KALMUKA, F64

Visi 20 “PNB Bankas” klientu apkalpošanas centri strādā un turpina apkalpot klientus, informē “PNB Banka”.

No šā gada 2. septembra tikšot mainīts “PNB Bankas” klientu apkalpošanas centru darba laiks, kā arī pakalpojumi, kādi tiks piedāvāti klientiem. Papildus klientu ērtībām 3. septembrī atvērs vēl vienu filiāli Daugavpilī.

“Plašsaziņas līdzekļos šobrīd tiek izplatīta maldinoša informācija par “PNB Banka” klientu apkalpošanas centru slēgšanu, darba laikiem, kā arī pakalpojumiem, kādi klientiem tiek nodrošināti,” teikts bankas paziņojumā medijiem.

“PNB Bankas” filiālēs klienti joprojām varot pieteikt valsts garantēto atlīdzību VSAA maksājumu (pabalstu/pensiju) saņemšanai. Izmaiņas attiecoties uz filiālēm Cēsīs un Madonā, kur garantēto atlīdzību klienti var pieteikt līdz 30. augustam, Bauskā, Jēkabpilī, Kuldīgā, Salaspilī, Talsos un Valmierā, kur pieteikšanās atlīdzībai turpināsies līdz 31. augustam.

“Pēc šiem datumiem filiāles turpinās strādāt un apkalpot klientus citos jautājumos, piemēram, izsniegs kontu izrakstus un izziņas, sniegs konsultācijas u.c.” piebilst bankas pārstāvji.

Atbilstoši FKTK un bankas “Citadele” izstrādātajai valsts garantēto līdzekļu izmaksas kārtībai AS ”PNB Banka” klientiem, kuriem nav konta bankā “Citadele” un kuri ir VSAA maksājumu (pabalsti, pensijas) saņēmēji, no šā gada 22. augusta apkalpoja 20 “PNB Bankas” filiālēs visā Latvijā.