Pelēkās ekonomikas apkarošanai VID grib iegūt datus no kredītiestādēm

Komentāri

Valsts ieņēmumu dienests (VID) vēlas saņemt informāciju no kredītiestādēm, lai varētu cīnīties ar pelēko ekonomiku, LNT raidījumā “900 sekundes” stāstīja VID ģenerāldirektores vietnieks noziedzības apkarošanas jomā Kaspars Čerņeckis.

“Mēs vēlamies saņemt maksimāli daudz informācijas no bankām, lai tajā brīdī, kad mēs analizējam fizisku vai juridisku personu, mēs zinām, kādi naudas līdzekļi ir viņa rīcībā. Sākotnēji šī informācija varētu būt minimālā apjomā – VID no bankām saņemtu informāciju par fizisku personu gada bilanci,” stāstīja K. Čerņeckis.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Viņš piekrita, ka šādas kārtības ieviešana varētu daudzos cilvēkos varētu radīt neapmierinātību, tādēļ priekšlikums “netiek virzīts pārgalvīgi”.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl