Patēriņa kredītu apjoms gada laikā dubultojies

Komentāri

Latvijā interese par aizņemšanos atkal strauji augusi – šogad izsniegto patēriņa kredītu summa ir vairāk nekā dubultojusies, salīdzinot ar pagājušo gadu. Taču summa ir augusi nevis tāpēc, ka vairāk cilvēku aizņemtos, bet gan tāpēc, ka aug aizņēmuma apjoms.

Lielāku pieprasījumu banku eksperti skaidro ar kopējas ekonomiskās situācijas uzlabošanos.

Patēriņa kredīta vidējā summa augusi no 1500 eiro pērn līdz 2000 eiro šogad. Šādu summu cilvēki plāno atmaksāt divos-trīs gados, aprēķinājusi banka ”Citadele”.

Vairāk par to, kādas ir jaunākās aizņemšanās tendences Latvijā, uzziniet, šā vakara LNT Ziņu izlaidumā plkst. 18.00.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl