Pārtikas cenas: vēlas paplašināt samazinātās 5% PVN likmes piemērošanu

Noslēgumam tuvojas pilotprojekts par samazinātās 5% pievienotās vērtības nodokļa likmes piemērošanu svaigiem dārzeņiem un augļiem.

Atpakaļ uz rakstu

3 komentāri

 • Es

  Es

  Kādu samazināto PVN- veikali tā pat nesamazinās, tik uz tā rēķina palielinās peļņu. Vietējie lielražotāji tik cenšas noplēs 9 ādas- tas pats mārupes tomāts nav ēdams- ciets kā ābols, pirms dažām nedēļām gurķu cena 1,79 EUR - tai pat laikā Lietuvā Lidl veikalā 0,79... labāk ieguldat naudu ārvalstu tirdzniecības veikalu piesaistīšanai Latvijā. Atvērās IKEA- visi parašu kantori ar poļu mēbelēm palika uz pusi lētāki, papildus EST brauc iepirkties, PVN paliek valstī.... Atvērsies Lidl- 100% ka visādas mahimas un RImi nometīs vismaz 20% no cenas ... Jāveicina veselīga konkurence nevis populistiski, neizsekojami risinājumi.
 • S

  S

  Kas skaitás 'vietéjie'? Vai tie, ko izaudzéja árzemnieki, miglojot laukus, noindéjot bites, ko kontrolieri no VVD nespéja ieraudzit?Zem epiteta 'tradicionálie' atrodas arí vietéjás polju zemenes, pieméram, tirgonis mierígi nosauc it ká Latvijas zs adresi, bet neviens dienests nespéj parbaudít, vai tá ir reála, jo Latvija ir 'tik liela', ka nav iespéjams uz vietas parbaudít, bet papiros viss OK.
 • Pirktspēja

  Pirktspēja

  :) Attīstītās valstis nemāk izcept lētu maizi. Ja pie varas nokļūst aitas, tad nemācēja novienādot ar Luksemburgu maizes cenu jau 1990. gada 4. martā.

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!