Opozīcijai neizdodas apturēt plānotās izmaiņas nodokļu režīmos

0 Komentāru
Opozīcijai neizdodas apturēt plānotās izmaiņas nodokļu režīmos
SIPA/SCANPIX

Saeimā 29. jūnijā bija mēģinājums pēdējā brīdī apturēt nodokļu reformu, kas ieviesīs minimālās sociālās iemaksas un reformēs mikrouzņēmuma nodokļa režīmu, vēsta TV3 Ziņas.

Opozīcijas deputāti savāca nepieciešamos parakstus, lai parlamenta starpsesiju pārtraukumā sasauktu ārkārtas sēdi un piedāvātu lemt par daudz kritizētās reformas apturēšanu. Opozīcija uzsver, ka krīze joprojām nav beigusies un nav īstais laiks straujām pārmaiņām.

Lasi vēl: ZZS pieprasa sasaukt Saeimas ārkārtas sēdi, lai lemtu par obligāto sociālo iemaksu sistēmas ieviešanas atlikšanu

Koalīcijā gan ir pārliecināti, ka šis lēmums ir pārāk ilgi vilcināts.

Viktors Valainis, Saeimas deputāts (ZZS)

“Ļoti lielu uzņēmējdarbībā strādājošo cilvēku loku vienkārši stumj zem ūdens, slīcina nost paši savus uzņēmējus – mazos, vidējos uzņēmējus -, kam, tieši otrādi, šobrīd vajag palīdzēt.”

“Šis ir izaugsmes posms, šis ir pareizais laiks, kad ieviest izmaiņas sociālo iemaksu jautājumos. Tātad tas, ko redzam, – mēs redzam, ka ekonomika jau šobrīd ir sapratusi un pielāgojusies jaunajiem noteikumiem,” pauda pārliecību Finanšu ministrijas parlamentārais sekretārs Atis Zakatistovs.

Opozīcijas priekšlikums atbalstu gan neguva.

Reforma stāsies spēkā jau parīt, 1. jūlijā.

Lasi vēl:

0 Komentāru