Nekustamie īpašumi: kadastrālo vērtību bāze nav mainīta jau sešus gadus

Kā nepieļaut nekustamā īpašuma nodokļa lēcienu, kad ieviesīs jaunās kadastrālās vērtības? Koalīcija tas šobrīd ir viens no “karstākajiem” jautājumiem. Taču problēma ir ar senu vēsturi. Par izmaiņām politiķi nav spējuši vienoties gadiem, tāpēc kadastrālo vērtību bāze tā arī palikusi nemainīta jau sešus gadus.

Atpakaļ uz rakstu

7 komentāri

 • Kristiāna Macarovska

  Kristiāna Macarovska

  Izskatās, ka Latvijas korumpētā valdība mani spiež raxtīts personīgu vēstuli ASV prezidentam, cik es zinu D.Tramps ir kristietis! Nu re kā sanāk es arī esmu kristiete, viņam būs ko teikt manis aizstāvībai! Varbūt viņš atsūtīs SWAT īpašo vienību, ja Jēzus tā gribētu tā varētu notikt! ⚔️🧗🏼‍♀️
 • S

  S

  Kāpēc slepties aiz vārdiem? Vārda MAINIT vietā skaidri jāraksta CELT! Vismaz vārdos būs godīgi tie lēmēji.
 • S

  S

  Bet algu sistēma pamatos nav mainīta vēl ilgāk. Tā pieaug tikai varai un tai pietuvinātiem kantoriem, un arī vadības līmenī tikai.
 • Horācijs
 • Dzidra Petrovska

  Dzidra Petrovska

  Lai atjaunotu dzīvojamo fondu, jaunām daudzdzīvokļu ēkām es domāju NīN būtu jāpiemēro tikai pēc kādiem 5 gadiem pēc nod . ekspluotācijā. Un vēl nākošos 5 gadus 50% apmērā, protams tikai gadījumā , ja kadastralās vērtības tiešām krasi tiks mainītas. Nebūtu pareizi ar lielu NīN jaunbūvēm traucēt valstī atjaunot dzīvojamo fondu. Kāpēc? Pirmkārt jaunbūvē dzīvokļu cenā jau ir iekļauta arī infrastruktūras cena , kurai vajadzētu būt garantijai vismaz uz 10 gadiem. Secinājums : dzīvokļa cenā jaunbūvē NĪN par infrastruktūru jau ir iekļauts itkā avansveidā.

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!