2 komentāri

Latvijas iedzīvotāji arvien biežāk izmanto iespēju norēķināties ar bezkontaktu maksājuma kartēm. Bankas atzīst, ka Latvija šajā ziņā pat apsteigusi Lietuvu un Igauniju.

Maksājuma kartes ar bezkontakta norēķinu iespējām Latvijā pieejamas jau četrus gadus, taču aktīva to izmantošana notiek pēdējo pusotru gadu. Attīstoties tehnoloģijām, plašākas kļūst arī patērētāju iespējas. Līdz ar to no nākamā gada aprīļa tiks palielināta summa, līdz kurai netiek prasīta PIN koda ievade norēķiniem.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

“Nākamais solis, Lietuva un Igaunija palielina bezkontaktu limitu no 10 uz 25 šī gada oktobrī, mēs Latvijā to palielināsim ar aprīli no 10 uz 25 eiro, tas ir tas viens solis pīkšķināšanas ieradumu attīstībā,” saka ”Swedbank” pārstāve Liene Gasiņa.

Visbiežāk cilvēki ar bezkontakta kartēm iepērkas pārtikas veikalos, degvielas uzpildes stacijās, kafejnīcās un restorānos. Vienlaikus daudzi iedzīvotāji ir atzinuši, ka viņiem tomēr ir bažas par bezkontakta karšu drošību, jo netiek prasīts ievadīt PIN kodu.

TOP komentāri

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Kad ārā ir tik karsti cik Meksikā, ir jāēd tako, un Linda no ”Gatavo 3” ir sagatavojusi tam recepti. Šis ēdiens būs lielisks ne tikai paša vēderam, bet arī atsvaidzinās tavu cienasta piedāvājumu viesiem ballītē.

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Ik nedēļu Tele2 ”Gudrajā mājā” viesojas kāda savā profesijā panākumus guvusi persona. Šoreiz meža biezoknī Gustavu Terzenu apciemoja interjera dizainere, ”Amerikas Arhitektūras balvas 2017″ ieguvēja Santa Meikulāne. Dizainere uzskata, ka tehnoloģijas palīdz ērtāk apieties ar dažādām lietām, tāpēc labprāt apskatīja ”Gudro māju”, lai redzētu, ko no piedāvātajām funkcijām vēlētos iegādāties savai mājvietai.

Lasi vēl