2 komentāri

Latvijas iedzīvotāji arvien biežāk izmanto iespēju norēķināties ar bezkontaktu maksājuma kartēm. Bankas atzīst, ka Latvija šajā ziņā pat apsteigusi Lietuvu un Igauniju.

Maksājuma kartes ar bezkontakta norēķinu iespējām Latvijā pieejamas jau četrus gadus, taču aktīva to izmantošana notiek pēdējo pusotru gadu. Attīstoties tehnoloģijām, plašākas kļūst arī patērētāju iespējas. Līdz ar to no nākamā gada aprīļa tiks palielināta summa, līdz kurai netiek prasīta PIN koda ievade norēķiniem.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

“Nākamais solis, Lietuva un Igaunija palielina bezkontaktu limitu no 10 uz 25 šī gada oktobrī, mēs Latvijā to palielināsim ar aprīli no 10 uz 25 eiro, tas ir tas viens solis pīkšķināšanas ieradumu attīstībā,” saka ”Swedbank” pārstāve Liene Gasiņa.

Visbiežāk cilvēki ar bezkontakta kartēm iepērkas pārtikas veikalos, degvielas uzpildes stacijās, kafejnīcās un restorānos. Vienlaikus daudzi iedzīvotāji ir atzinuši, ka viņiem tomēr ir bažas par bezkontakta karšu drošību, jo netiek prasīts ievadīt PIN kodu.

TOP komentāri

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Kas gan var būt vēl spilgtāks rudens vēstnesis par ķirbi? Jā, rudens tik tiešām ir klāt, un ar ķirbju piedāvājumu problēmu nav. Anna Panna no ”Gatavo 3” komandas aicina izmantot šo šobrīd tik bieži sastopamo ogu baltās šokolādes un ķirbju trifeļu pagatavošanai, kas būs gards pārsteigums gan ģimenei, gan viesiem.

Lasi vēl