Komentāri

Runājot par plānoto nodokļu reformu, Ministru prezidents Māris Kučinskis sarunā ar “900 sekundēm” akcentēja, ka tā nebūs palīdzība tiem, kuri nemaksā nodokļus.

“Mēs cenšamies vairāk palīdzēt tiem, kuri saņem mazāk, bet strādā. Šī nav palīdzība tiem, kuri nemaksā nodokļus. Tāpēc arī jāsaprot, ka tu vienkārši fiziski nevari saņemt pakalpojumus, ja tu izbēdz no nodokļiem,” sacīja premjers.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Kā vienu no galvenajiem ieguvumiem sabiedrībai Kučinskis minēja neapliekamā minimuma palielināšanos un arī iedzīvotāju ienākuma nodokļa pamatlikmes diferencēšanu – šīs izmaiņas sabiedrība varēs pozitīvi izjust savos maciņos, taču lielo algu saņēmējiem šādu bonusu nebūs.

Tāpat premjers pieļāva, ka varētu celt akcīzes nodokli degvielai, taču norādīja, ka nevar “atrauti skatīties uz dažiem nodokļiem”. Komentējot sāpīgo mediķu atalgojuma jautājumu, viņš solīja, ka tiks atrasti līdzekļi, lai 2018. gadā viņiem palielinātu algas.

Video

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Kas gan var būt vēl spilgtāks rudens vēstnesis par ķirbi? Jā, rudens tik tiešām ir klāt, un ar ķirbju piedāvājumu problēmu nav. Anna Panna no ”Gatavo 3” komandas aicina izmantot šo šobrīd tik bieži sastopamo ogu baltās šokolādes un ķirbju trifeļu pagatavošanai, kas būs gards pārsteigums gan ģimenei, gan viesiem.

Lasi vēl