Kariņš: Nākamā gada budžets nav taupības, bet drīzāk atlabšanas budžets

Nākamā gada budžets nav taupības, bet gan drīzāk atlabšanas budžets, intervijā TV3 raidījumā “900 sekundes” sacīja premjers Krišjānis Kariņš (JV).

Atpakaļ uz rakstu

3 komentāri

 • S

  S

  Katra gada budzetam ir savs epitets, kam vajadzétu rádít attístíbu, bet iznák, ka uz kádas tautas grupas rékina.Bet ne reizi mínusi makos nav ne ministriju un Saeimas líderiem, ne to apkalpotájiem-párvaldém,birojiem, padomém utt.Un nevienas nozares ministram nav interesanti redzét, ka nauda medmásám aiziet tikai lídz direktoram, tápat finanses celjiem arí pazúd 'pa celjam'.Un tá daudzviet.Par ko tad tie kantori ísti atbild?
 • varna

  varna

  Vajag ar kaimiņiem draudzēties, ne tos apspļaudīt. Par tranzītu jādomā, ne par aizņemšanos.
 • Jana Šteimane

  Jana Šteimane

  Nu gan pateica! Tik daudz uzņēmumi izdzisuši, bet viņi šajā smagajā laikā praktiski likvidē mikrouzņēmumus. Kas notiks tālāk? Daļa, kas varēs aizies pagrīdē, daļa likvidēsies, bet jebkurā gadījumā tiek samazināti izdzīvošanas līdzekļi lielai daļai iedzīvotāju plus augs cenas pakalpojumu saņēmējiem. Blefs, neviens nedomā par iedzīvotājiem!!! Kurš krīzes laikā pieņem šādus nepārdomātus lēmumus...

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!