FKTK ”Radiotehnikai” liek maksāt soda naudu

Komentāri
FKTK ”Radiotehnikai” liek maksāt soda naudu
Foto avots: Rrr/lv

Finanšu un kapitāla tirgus komisijas (FKTK) padome šodien pieņēma lēmumu uzlikt AS “VEF Radiotehnika RRR” soda naudu par Finanšu instrumentu tirgus likuma (FITL) pārkāpumiem.

Piemērotais naudas sods ir 3 550 eiro.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

”VEF Radiotehnika RRR” pārkāpusi likumu, savlaicīgi nepublicējot revidēto 2013. gada pārskatu Oficiālajā obligātās informācijas centralizētās glabāšanas sistēmā un nesniedzot FKTK pieprasīto informāciju noteiktajos termiņos.

AS “VEF Radiotehnika RRR” akcijas ir iekļautas regulētajā tirgū – biržas “NASDAQ OMX Riga” Baltijas Otrajā sarakstā, tādējādi tai jāievēro FITL prasības informācijas atklāšanā un revidētā gada pārskata publicēšanā. AS “VEF Radiotehnika RRR” revidēto 2013.gada pārskatu nav iesniegusi līdz šā gada 30.aprīlim, proti, četru mēnešu laikā pēc pārskata perioda beigām, tādējādi neievērojot likumā noteikto gada pārskata iesniegšanas termiņu, kā arī nenodrošinot FKTK ar nepieciešamo informāciju.

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Džina popularitāte pasaulē pieaugusi pēdējos 10 gados, bet Latvijā – tikai pēdējo gadu laikā. Pēc Starptautiskā Vīnu un stipro alkoholisko dzērienu reģistra (IWSR) 2017. gada datiem džina patēriņš 2016. gadā ir audzis par 15% (pret 2015. gadu). Šodien džins ir viens no populārākajiem un izplatītākajiem alkoholiskajiem dzērieniem pasaulē. Tam ir dažādi garšu veidi, tomēr vispopulārākais nemainīgi ir tradicionālais džins –  ar izteiktu un patīkamu kadiķogu garšu.

Lasi vēl